Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tribulus Terrestrist vettem,...

Tribulus Terrestrist vettem, reggel beveszek belőle 1et, és ha edzés előtt veszem be a 2.at az úgy jó? Napi 2 tablettát írnak elő Valamint vettem ashwgandhát is, azt pedig mikor érdemes bevenni? Ha edzés előtt szedem az jó? Ebből pedig napi 1et

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

A tribulusról ennyit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__120..

Ashwagandhát pedig minek vásárolsz, ha még annyit sem tudsz a készítményről, hogy mennyit kell belőle szedni? Egyáltalán miért költesz lóvét bármilyen tápkiegészítőre, amikor a kérdésedből egyértelmű, hogy az edzésprogramozásról, a progresszív túlterhelésről, a sporttáplálkozásról, az aktív/passzív regenerációról semmit nem tudsz. Majd ha tudod, hogy ezek a dolgok mit jelentenek, akkor gondolkodj ashwagandhán. Addig minden csak pénzkidobás.

2022. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

"ha edzés előtt veszem be a 2.at az úgy jó?"

Nem. Szigorúan edzés KÖZBEN kell bevenni.

"vettem ashwgandhát is, azt pedig mikor érdemes bevenni?"

Minden nap kötelezően 12:00-kor.

"Ha edzés előtt szedem az jó?"

Nem, edzés után kell. Edzés előtt nem üt be.

2022. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
na ez a január is jó lesz
2022. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A tesztoszteront, mint férfi hormon szintedet, nem tudod, se legális tápkiegekkel, sem az étkezéssel megnövelni. Ahhoz gyógyszer (ha úgy tetszik szteroid) kell. Ugyanez igaz a növekedési hormonra is, szóval felejtsük már el ezeket a hókuszpókusz tablettákat.
2022. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem a kondizást, csak most vettem tribulust illetve ashwgandat, kipróbálni hogy milyen, eddig csak fehérjeport szedtem, úgy vagyok vele ha beválik be, ha nem meg nem, kipróbálom, csak nem tudtam pontosan az adagolásokat, de már utána kérdeztem olyan helyen ahol normálisan adtak választ. Kosz skacok a semmit✌🏼✌🏼
2022. dec. 29. 15:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem a kondizást, csak most vettem tribulust illetve ashwgandat, kipróbálni hogy milyen, eddig csak fehérjeport szedtem, úgy vagyok vele ha beválik be, ha nem meg nem, kipróbálom, csak nem tudtam pontosan az adagolásokat, de már utána kérdeztem olyan helyen ahol normálisan adtak választ. Kosz skacok a semmit
2022. dec. 29. 15:26
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

"Nem most kezdtem a kondizást"

Sajnos rengeteg ember több évnyi konditerembe járás után is kezdő, mert nincs meg a haladó szinthez elegendő minimális tudás.

"úgy vagyok vele ha beválik be, ha nem meg nem, kipróbálom"

Gyógynövényeknél pontosan mit jelent az, hogy beválik? Milyen hatást vársz tőlük? Milyen eredményt?

2022. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából ajánlották jó barátaim akik használják és nekik tényleg bevált, látszik a fejlődés, aztán úgy vagyok vele hogy kipróbálom
2022. dec. 29. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
alapból ez a szöveg hogy"eddig csak fehérjeport szedtem"pontosan megmutatja hogy most kezdted a kondizást,vagy lényegében lofszt se tudsz semmiről
2022. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

"barátaim akik használják és nekik tényleg bevált, látszik a fejlődés"

Mi vált be rajta? Mi volt az a konkrét hatásmechanizmus, ami egyértelműen a tribulus vagy az ashwagandha eredménye? Az, hogy a barátaidnak nagyobb lett a karjuk? Csak mert ez a gyúrástól és a kajálástól van, nem a gyógynövényektől. Azt tudod, hogy a tribulus egy átverés, az ashwagandhának pedig bizonyítottan nincs hatása az izomnövekedésre és a hipertrófiára, ugye?

2022. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!