Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturál edzések során (az...

Naturál edzések során (az évek alatt) fokozódhat a természetes tesztoszteron szint? Vagy tapasztalhatóak lesznek pozitív élettani hatások? Ha igen milyen javulásra, milyen új hatások megjelenésére lehet számítani, ha az étrend/pihenés is megfelelő?

Figyelt kérdés
Laikus vagyok, ezért érdeklődöm.

2022. dec. 30. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartás problémáim megoldódtak.
2022. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt férfi szervezete naponta 5-10 mg tesztót termel. Ezt megemelni kizárólag gyógyszerrel tudod. A tesztó termelés legnagyobb ellensége a kor, tehát ahogy idősödsz a 10 mg-hoz közelítő értéket is felejtsd el!
2022. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
2: elég sok fiatal is a közep tartományban mozog csak nem tud róla mivel nem méreti meg. Asszem nekem 8-28 as tartományban volt a két hatàr ami között kellett lennie ( merték egységre nem akarok hülyeséget mondani mert régen vol ), és 17,5 volt talan, pedig 25 évesvoltam. És érdekes, hogy az izmos felepìtessel sose volt gondom szerintem jól reagálok az edzésre. Legalabbis azokkal akikkel edzettem együtt jóval latvanyosabban. Szoval ez sztem egyéni kérdés is ki, hogy reagal az adott mennyiségre.
2022. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kettes, gyógyszerrel (legalábbis nem elhanyagolható, hanem észrevehető módon) úgy tudom nem lehet, mivel azok nem elég jó készítmények.


Szerintem csak tesztoszteron kúrákkal lehet ezt eredményesen megnövekelni, de arra meg azt írják, hogy miután abbahagytad a kúrát, sokáig tart a saját tesztoszteron szinted visszaállása, és egyesek azt is írják, hogy sokaknál a barlangos testecskék sem működnek hosszú ideig rendeltetésszerűen...


De mi van, ha ilyenkor van barátnője/felesége a férfinak?

2022. dec. 31. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el azt hogy 10-ből 9 férfinak eleve nincs optimalizálva a tesztoszteron termelése, gondolok itt arra hogy nem alszik eleget, stresszel, egészségtelenül táplálkozik az illető, nem tud regenerálódni az edzésből, munkából tehát a saját potenciálját se tudja kimaxolni.
2022. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron kúrát is gyógyszerrel csinálják. Pl. Stanazolol, az is egy gyógyszer (szteroid). Alapesetben terápiás céllal, hereműködési zavar, herehiány, egyéb okból szükséges hormonpótlás, esetén szokták alkalmazni, illetve ritka esetekben a szervezet általános nagyon drasztikus leromlása esetén alkalmazzák.

Tehát a hormonpótló szteroidok mind gyógyszerek, orvosi javaslatra szedhetőek. Az hogy a testépítésben mire használják őket, az egy más kérdés.

2022. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szteroidoknál tényleg sokszor fellép merevedési gond/impotencia. De azért nem minden koxos impotens.
2023. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben, de ilyenkor mit tud csinálni, hogy újból meg tudjanak telni a barlangos testecskéi vérrel?


Azaz mi módon, hogyan, mikor tudja újra használni férfiasságát - már ha van (és soknak olyankor is van) párkapcsolata?

2023. jan. 1. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"Rendben, de ilyenkor mit tud csinálni, hogy újból meg tudjanak telni a barlangos testecskéi vérrel?



Azaz mi módon, hogyan, mikor tudja újra használni férfiasságát - már ha van (és soknak olyankor is van) párkapcsolata?"


Azaz felálljon a farka mi? :))


Nos hát ha valaki abbahygyja a szteroid kúrát, akkor a kúra után leesik a tesztoszteron szintje, és 2 út van a megnövelésére.


-Újabb szteroidok bevitele.

-Természetes hormon helyreállítás.


De olyat is hallottam, hogy sokaknál nem áll helyre a természetes hormonházatartás egy kúra után se soha, meg olyat is, hogy a kúra közben is lehetnek problémák a fütyi felállásával.


Tehát röviden tömören bizonytalan a helyzet, de alapvetően a kúra után kellene bajnak lennie, amit vagy újabb szteroid old meg elvileg, vagy egy utókúra, az is elvileg, de inkább az újbóli szteroid.

2023. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Vannak szteroidok kifejezetten e probléma fennállásának (vagy inkább fenn nem állásának 😀) "orvoslására"?


Vagy arra az esetre, amit írtál, hogy lehet valakinek sosem áll vissza a szintje, akkor ebben is tud rajta a gyógyszer valamelyest segíteni?

2023. jan. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!