Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kép lent. Teljesen naturálként...

Kép lent. Teljesen naturálként 5 év folyamatos edzés végén a 26-34. számú ábra fizikuma elérhetővé válik teljesen átlagos (leginkább ektomorf) genetikával? Vagy csak a lenti 45 (év feletti) "swimmer mode" szint ami reális, semmi látványosabb/több?

Figyelt kérdés

Ha igen, azaz 5, legfeljebb 6 év után össze fog jönni átlag genetika mellett a 26-34-es képen látható fizikum is szteroid mentesen, akkor feltételezem ahhoz állandó minőségi alvás kell, a legjobban összetett étrend, és minimális stressz a (folyamatosan) kemény edzések mellett...


Újabb kérdés hozzátok: lehet _megfelelő_ az alvás, ha csupán Mirzatennel képes az illető elaludni?


(Viszont azzal rendszeresen 7 egybefüggő, vagyis folyamatosan végigaludt órát tud pihenni?)


[link]



2023. jan. 2. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem realisztikusabb célokat kéne kitűznöd. Te is, mint sokan mások insta meg tiktok indluenszerek testéhez akarod a sajátod hasonlítgatni. A legtöbbje vagy nem naturál vagy túl sok ideje van az edzéssel foglalkozni.

A képen látható eredmények nem lehetetlenek, de az emberek többsége aki edzeni megy nem fog így kinézni.


Nem utolsó dolog az, hogy ne 6 évre tűzz ki célokat, inkább fél 1 évekre. Ki tudja hogy 3 év múlva lesz -e annyi időd edzeni mint most.

2023. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Naturálként egy tényleg csúcsprofi étrenddel és 110% elhivatottsággal nem lehetetlen. A képeken látható szint viszont már az, amihez külső segítséget érdemes igénybevenni - edzős + táplálkozási tanácsadó. Én saját kútfőből 3 év alatt a jó fizikumon és "strandformán" kívül nem értem el mást. Aztán úgy gondoltam van ebben több is és segítséget kértem, hogy céljaimnak megfelelő étrendet készítsenek + segítsenek a jobb edzésteljesítményben. Most többet haladtam 1 év alatt, mint előtte évekig :) DE.. fontos tudni, hogy nagyon nehéz..Szigorúan betartani mindent, elég embertpróbáló. A főállású testépítők számára, elhiszem, hogy ez "főállású munka" ...főzés, mérés, edzés, pihenés stb... :) Sok sikert!
2023. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A képeken olyan 65-70 kilós fizikumokat láthatunk.. Tudom a mai okj-s edzőknek azt tanítják hogy akin izom van az kokszol, és rajtuk azért nincs izom mert nem kokszolnak... Vicc hogy valaki azt hiszi hogy natúrban nem lehet egy 70 kilós szálkás formát összehozni... Ne kövess egyetlen egy sovány celebedzőt sem aki sehogy sem néz ki, csak edzél keményen, meg egyél rendszeresen...
2023. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!