Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kép lent. Teljesen naturálként...

Kép lent. Teljesen naturálként 5 év folyamatos edzés végén a 26-34. számú ábra fizikuma elérhetővé válik teljesen átlagos (leginkább ektomorf) genetikával? Vagy csak a lenti 45 (év feletti) "swimmer mode" szint ami reális, semmi látványosabb/több?

Figyelt kérdés

Ha igen, azaz 5, legfeljebb 6 év után össze fog jönni átlag genetika mellett a 26-34-es képen látható fizikum is szteroid mentesen, akkor feltételezem ahhoz állandó minőségi alvás kell, a legjobban összetett étrend, és minimális stressz a (folyamatosan) kemény edzések mellett...


Újabb kérdés hozzátok: lehet _megfelelő_ az alvás, ha csupán Mirzatennel képes az illető elaludni?


(Viszont azzal rendszeresen 7 egybefüggő, vagyis folyamatosan végigaludt órát tud pihenni?)


[link]



2023. jan. 2. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
nem válik elérhetővé 5 év naturál edzés után.Az meg hogy mirzatennel alszol semmit se szamit csak felvetodik egy alapveto kerdes hogy gixer van az eletedben hogyan akarsz igy maxot hozni naturálként
2023. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon rendben van az edzésed, tökéletes az étrend és regeneráció, és 6-7 évig csak az edzésnek élsz, akkor egy hasonlót össze tudsz hozni, és itt jön a HA: Ha, tökéletes a genetikád.


Gyakorlatilag aludj 7-8 órát naponta. Azt, hogy ehhez neked kell valami gyógyszer, az nem számít addig, amíg az a gyógyszer segít neked a minőségibb regenerációban. (Jelen esetedben segit, mivel csak igy tudsz elaludni)


Egyébként, a legtöbb ember a 45 év feletti fizikummal is elégedett lenne naturálban.

2023. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, szerintem nőben és férfiban is a 45 év feletti illusztráció a legesztétikusabb, legízlésesebb. Az már más kérdés, hogy talán 500-ból ha 1 kinez így 45 felett.
2023. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező! Hogy neked mi érhető el naturálon 6 év alatt, az ezer faktortól függ (pl. genetika). Te hány olyan embert látsz naturál hobbigyúrósok között, mint az általad linkelt illusztrációk? Én nem sokat. Ez azért sejtet valamit, nem gondolod? Ezekre a kérdésekre egyébként sem lehet válaszolni.
2023. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első (18-25) és második (26-34) képen látható fizikum naturál hobbistaként kb. 95% számára totál elérhetetlen. Olyan szárazság, olyan izomtömeggel nagyon ritkán jön össze naturálba, nem beszélve azokról a has meg törzs izmokról. Ha olyan kocka hasat akarsz mint a képen, akkor ahhoz kell egy olyan alacsony testzsír százalék amiben nem fogsz tudni olyan nagy kart meg telt mellizmot, kerek vállakat felépíteni. Ha viszont akkora kart akarsz meg olyan telt mellizmot, akkor az szárazon nem fog működni és a hasad nem hogy kockás de még lapos sem lesz. A kettő együtt nem megy egyszerre naturálban. Az első két képen látható test naturálban tényleg csak pár % számára hozható, ha van egy kivételes genetikája és minden(edzés, kaja, regeneracio, no stress) rendben van 4-5 éven keresztül. A realitás az utolsó kép egy átlag hobbista számára, már annak is örülhetsz ha azt eléred, 3. is irreális.
2023. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
és én aztán ektomorf voltam 48kilósan kezdtem 170 centihrz akkor anno,most 185 vagyok és 108kiló egész szárazon
2023. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ok itt van

[link]

2023. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Naturálként edzenél?
2023. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Tezsvíreim ha azt a sok energiát amit gyúrásra fordítotok annak a felét tanulásra fordítanátok, még értelme is lenne😁 Persze kell a sport meg fontos, bizonyos mértékig, ezzel a többség nem fog pénzt keresni sajnos csak tolni bele
2023. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!