Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás után tömegelésnél...

Fogyás után tömegelésnél miket érdemes inni/enni?

Figyelt kérdés

Lassan végzek a kívánt fogyással (leéget a zsír ^^) és elkezdenék egy más fajta edzéstervet összerakni magamnak. Eddig Zöldség evés volt néha egy kis hal, garnéla de 80% zöldség és kardió meg is lett az eredménye.


Mivel étrendben sem vagyok annyira otthon de főként a "porokban" pl milíyen fehérje por jó? elnézést tényleg nem vagyok otthon benne, mit érdemes venni ami a izomépítéshez / tömegeléshez fontos?


Vitaminokat szedek és ezek mind külön tabletta ( C , Hal olaj kapszula , magnézium , multivitamin) és van Olimp L-Carnitine 1500 tablettáim is.


Mi az amit érdemes pl milyen fehérjeport?


2023. jan. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen porra vagy kiegészítőre nincs szükséged (pláne, hogy a sporttáplálkozás és az erőedzés alapjaival sem vagy tisztában), csak célnak megfelelő kalóriabevitelre (szintentartó energiafogyasztás, maximum 200-300 kcal plusz), elegendő fehérjére (kb. 1,5 g/tskg) és progresszív edzésprogramra.
2023. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez troll kérdés vagy kajakra ennyire fingod nincs a tested alapvető működéséről?
2023. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, nem nagyon tudom ezekszerint. Nem akarok semmit sem túlzásba vinni, csak ez érdekel hogy amikor elkezdem a jóval feherjedusabb étrendet edzés mellé akkor érdemes e valamilyen fehérjét pluszba még bevinni ?
2023. jan. 23. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
80% zöldség? ... Te jó ég...
2023. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a nulláról kezdj el olvasgatni edzés, táplálkozás témakörben.


Mi köze a fogyásnak az edzéstervedhez?

Miért módosítod az edzésterved fogyás/hízás függvényében?

Szálkásításkor miért 80%-ban zöldséget ettél?

Miért tömegeléskor akarsz több fehérjét bevinni?

Semmiféle "por" nem kell. Mondjuk ha azt sem tudod mi az akkor minek akarsz venni? Ez valamiféle kezdő kondis fétis? De úgy egyébként minek fehérjepor ha abszolút fingod sincs, hogy amúgy mennyi fehérje kéne egy nap?


Tényleg kezdj el utána olvasi a dolgokban, ne magadat vágd tönkre.

2023. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy példa, de ezerféleképpen lehet variálni:

[link]

2023. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lazacfehérje, mert az prémium, és a Lenkei féle szupererős multivitamin pack. Mindkettő méregdrága, de sebaj, ezek az eladók csak rád várnak.😊
2023. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó! Megnezem
2023. jan. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!