Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet ilyen kockahasat...

Hogy lehet ilyen kockahasat építeni és milyen testzsír % kell hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. jan. 24. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Nulla izom, nulla kalória. Ez a recept.
2023. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát rajtam nincs se izom, se zsír, mégsem így nézek ki.
2023. jan. 25. 00:00
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert minden embernek más a genetikája, más az anatómiája, más a testfelépítése, mások az arányai, máshol tapadnak és erednek az izmai, más az izületek vastagsága, vágod?
2023. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez így valóban semmi, girhes, azért kockás. Az ugyanúgy nem érdem, mint amikor egy nőnek csak azért nagy a melle, mert kövér.
2023. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjuk,estére nem idegesítem fel magam...
2023. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

10% körül

és sokat kell hasazni, ja meg kaja is kell

2023. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
amúgy azt vágod, hogy ezt a képet hasazás után csinálta?
2023. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez a csávó csont és bőr, maradjunk ennyiben. Amúgy egyénfüggő, de olyan 15-12% testzsírnál kezdenek látszani a kockák.
2023. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem is pont így néz ki, semmi különbséget nem látok a kettő között.

2023. jan. 25. 12:26
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Istenem! 🤦‍♂️Hagyjuk már ezt a a nulla izom szöveget!


Én ismerem ezt a csávót, valamennyire nyomon követtem a karrierjét.

Ezek a képek nagyon fiatal korában készültek, amikor még modell volt…


Utána youtubra gyártott zenei feldolgozásokat a 10-es évek elején, kisebb-nagyobb sikerrel (bár volt olyan feldolgozása ami elérte a ~100 milliós nézettséget, főleg az eredeti sláger nagysága miatt).


Az után pedig eléggé befutott saját szerzeményekkel, van az usában egy arany, egy platinum és egy 3X platinum single-je.

Spotifyon havi 10+ millió hallgatóval bír már évek óta, átlagosan.

Bár most a saját dalkészítéssel kicsit leállt és a BTS egyik legnagyobb slágerénél volt közreműködő szerző. Ezért a saját hallgatottsága egy picit most vissza esett…


Már 30 felett van, házas és apuka és már abszolút nem modellkedik, nem is foglalkozik annyit a testével… Most tényleg vékony!


[link]


De ez:


[link]


[link]


[link]


Na ez rohadtul nem érhető el edzés nélkül, ez baromság!


Utána kerestem és annó napi 4 órát (!) edzett, naturál… Főleg streetworkout gyakorlatokat csinált, húzódzkodott, stb. de azért súlyzót is használt…


Nem csak az agyon szteroidozott The Rock számít izmosnak, de ez is, objektíve, akármit is hánynak ide az agymosottak!


Rengeteg edzéssel lehet ezt elérni, ha csak simán nem eszel és lefogysz akármilyen is a genetikád, a semmiből nem lesznek ilyen tónusos izmaid!

2023. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!