Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14% testzsírnál még nem...

14% testzsírnál még nem látszik a kockahasam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 14% testzsírral. 2 éve voltam anorexiás, utána bulímiás, nagyon sok kaját ettem meg egyszerre. Lehet, hogy azóta is van a hasamon felesleges, kinyúlt bőr? Vagy még így is sok rajtam a zsír?

2017. jan. 31. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt a suliban mérték? mert akkor felejtős hogy valóban 14%, az a gép semmire nem való
2017. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vérvételen voltam, és mindenféléket mértek. (rendes orvosnál) A karom, lábam láthatóan nagyon izmos, ott nincs rajtam szinte semmi zsír... Triatlonozok heti 3x1 órát, ha ez számít.
2017. jan. 31. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Remélem, félremérték, mert ez brutálisan alacsony testzsírszázalék egy lánynak. Léteznek nők ennyivel, de ez nem egészséges szint.

Tartok tőle, hogy egészséges testzsír mellett nem minden nőnek tud kockahasa lenni. Ilyenkor az ember bölcsen mondjon le róla. Én is szeretnék egyszer szolid női kockahasat (nem hiszem, hogy sok esélyem van rá, hasra hízom először), de nem az egészségem árán. S ez így helyes.

2017. febr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!