Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még mindig skinny fat vagyok?...

Még mindig skinny fat vagyok? Hogyan tovább? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


4 hónapja kezdtem életmódváltásba: elkezdtem edzeni (itthoni körülmények, de van rudam és kézisúlyzóim, meg egy rahedli tárcsám hozzájuk) , illetve kalóriadeficites diétába kezdtem (előtte 6 évig semmit sem sportoltam és borzalmasan ettem).


Az a kérdésem, hogy a képek alapján most az étkezéssel hogyan tovább? Legyek szinentartó kalóriabevitelen és folytassam az edzést progresszív túlterhelés megvalósításával, vagy maradjak a deficitnél? Még mindig skinny fatnek számítok, vagy ez már átlagember testalkatnak minősül?


Továbbá azt szeretném megtudni mennyi lehet a testzsírszázalékom jelenleg. 25 körül?


A képek:


Innen indultam 4 hónapja:


[link]


Itt vagyok 104 kg. (187 cm vagyok).



Itt tartok most:


[link]


[link]


[link]


Itt vagyok 91 kg.



Mint látjátok, a súlyom most is elég sok a magasságomhoz képest. Sajnos, mint látható, elég szar a genetikám, azaz könnyen szedek fel zsírt, de izmot nehezen. Az étrendem nem tökéletes, csak a fehérjét és kalóriát számolom, de fehérjéből is csak 100-110 grammot tudok megenni egy nap (sajnos a fehérjedús ételek nagyon drágák, ez az oka).


Merre tovább tehát? Kalóriadeficit vagy szintentartás (body recomposition)?

Ha deficit, mennyire agresszív? Illetve nyárra mennyire megvalósítható egy 17-18% körüli tzs?


Előre is köszi a segítséget.


25f



2023. febr. 8. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép eredmény , abba ne hagyd! Jól nyomod! Picit még szálkásíts, aztán mehet az óvatos tömegnövelés .
2023. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sokat fogytál ügyes vagy!! Így tovább, továbbra is tartsd a deficitet mellette mehet a sulyzos edzes, plusz magas feherje bevitel. (De ezt sem mell túl gondolni) én 175 cm vagyok, 105 kilós malac voltam, most 70 kg vagyok, egyszerű deficittel fogytam le, ezerszer jobban érzem magam így. :)
2023. febr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mell=kell
2023. febr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. febr. 11. 17:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz, alakul ez!
2023. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!