Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szokott valaki az Adria...

Szokott valaki az Adria edzőterembe járni? (Budapest X. ker)

Figyelt kérdés

Tudna esetleg valaki véleményt mondani, hogy mennyire felszerelt, milyen a közösség, esetleg mennyien járnak oda? Vagy bármilyen hasznos infó jól jönne.

Vagy tudnátok ajánlani jobbat a X. kerületben? Szeretnék elkezdeni edzeni, viszont tanácstalan vagyok.



2023. márc. 10. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"mennyire felszerelt, milyen a közösség, esetleg mennyien járnak oda"

20 éve nem voltam olyan konditeremben, ami ne lett volna alkalmas bármely izomcsoport leedzésére. Közösség sehol nincs, csak vidéki kistermekben. És sokan járnak oda, de a vidéki kistermekbe is sokan járnak, pláne csúcsidőben.

2023. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdéses termet nem ismerem, a X. ker.-ben én a Fitness 5-öt preferálom. Kellően tágas, ráadásul csúcsidőben is viszonylag tűrhető a zsúfoltság. Közösség nyilván nincs, de nem is haverkodni járunk oda.
2023. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress rá Google Maps-en vagy keresőn,biztos lesz róla pár vélemény.Gyakorin 1 a millióhoz az esélye hogy olyan ember legyen itt aki oda jár.

Legegyszerűbb ha odamész pár napot és kitapasztalod,van jó pár lehetőség ezen kívül is

2023. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!