Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » DietGainz a magyar testépítés...

DietGainz a magyar testépítés pápája?

Figyelt kérdés
a kérdezz-felelek csak arról szól nála, hogy embereket oltogat rendkívül lekezelő stílusban.

2023. márc. 17. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2023. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2023. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Saját magából indul ki az a legnagyobb baja. Ami még ganyús, hogy túl sokat beszél. Sok beszédnek sok az alja...valami van mögötte amit vagy nem mond ki, vagy önmaga elől is titkolja, vagy egyáltalán tudatába sincs vele.
2023. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Tenyérbemászó pofa, bunkó, alpári, lekezelő stílus. Szóval, bolond a pali, ha valaki negatív kommentet ír neki, már hisztizik is, mint valami kislány. Nagyon nagy sztárnak hiszi magát, de amúgy semmi extra. Régebben láttam pár videóját, azokban is nem egyszer ellent mondott önmagának, szóval erről ennyit.
2023. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Kiss Jenő az
2023. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem nem tűnt fel, hogy annyira bunkó lenne. Nagyjából egykorúak vagyunk, mi még egy elég hulladék világban szocializálódtunk, talán ezért is magasabb az ingerküszöböm.


Ami számomra taszító, hogy negédes mosollyal bólogat MINDEN interjúalany MINDEN válaszára. Szerintem még akkor is így tenne, ha valaki azt tanácsolná, hogy együnk mopszot, abban sok a fehérje, meg a D vitamin.

2023. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
DietGainz a magyar testépítés Drugs Bunnyja.
2023. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

"negédes mosollyal bólogat MINDEN interjúalany MINDEN válaszára"

Az tényleg vicces, hogy ha egy mérnök vagy egy ügyvéd feltesz neki egy kicsit is bro science kérdést, akkor egy komplett regényben darabokra oltja az egész követőbázisa előtt, de ha akármelyik "sztárinterjúban" a 8 általánost végzett, BCAA-t iszogató gyúrós ikonja előad valami shopbuilder szintű ökörséget, akkor azt úgy körbenyalogatja, mint egy kiskutya, csak azért, mert fiatal korában recskázott a poszterére. DietGainz csak azokkal szemben nem kritikus frontálisan, akikkel kéne. Én azt nem értem, hogy miért fogyaszt bárki is DietGainz tartalmat, amikor ezerszer jobb minőségű alternatívák léteznek még magyar nyelven is. Ha tényleg tudományra alapozott tartalmat szeretnél fogyasztani testépítés témakörben, akkor instagramon ott a Biobuilding, YouTube-on pedig Bosnyák Máté. Ha pedig egy kicsit is tudsz angolul, akkor a világ legnagyobb tudású szakembereitől lehet tartalmat fogyasztani (pl. Jeff Nippard, Jeremy Ethier, Ben Yanes, stb.). A DietGainz posztok és videók 1%-a szakmai anyag, a maradék 99%-ban pedig nézhetjük, ahogy egy negyven éves kiégett csávó sértődött óvodást játszik a közösségi médiában. Tudod kinek lenne kedve a 99% ótvarból kihámozni azt az 1% minőséget. Rosszabb, mint egy bulvár magazin. Én edzésről és táplálkozásról szeretnék többet tudni, nem egy random hapsi vergődéséről.

2023. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

a személyiségét én se kedvelem, de a tartalma szerintem többnyire jó.

azért ne hasonlítsuk már egy bosnyák mátéhoz aki csak a felszínt kapargatja az 5perces videóival, diet gainz kicsit mélyebben belemegy a témákba.

ha hasonlóan alapos magyar fitnessz youtubert kéne mondani akkor csabai ábelt mondanám, és nála nincs ez a sértődödség se.

2023. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

#8: ne is mondd, egy-két vendégnél én is zavartan forgattam a szemem, hogy őt?! Minek, hogy elmondja, hogy tilos a mellet a tricepsszel együtt edzeni, az anabolikus ablakkal vigyázni kell, mer' becsukódik, azt' katabolizálsz egy hétig?


De! Még csak 38-9, ahogy írtam, kb. egy korúak vagyunk. 😄

2023. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!