Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Éjszakás műszakban milyen...

Éjszakás műszakban milyen időközönként szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Én általában este 9-10 körül szoktam utoljára enni,éjjel nem,és aztán reggel 6 küröl amikor hazaérek.De megfigyeltem,hogy ha valami kicsit nehezebbet eszek reggelire,pl egy rántottát,és egyből megyek aludni,akkor rosszabbul is alszom,és amikor felkelek,kellemetlen érzést érzek a gyomromban,mert gondolom nem tudja rendesen megemészteni a szerevezet,mert egyből megyek aludni. Ti ha mentek éjjelre,hogyan osztjátok be a kajákat?
2023. ápr. 18. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjszakás hetemen nálam úgy néz ki a kaja, hogy felkelek du. 3-4 fele utána eszek. Aztán eszek este 8 fele, mielőtt elindulok dolgozni, utána hajnal 4 körül ismét kaja. Reggel 7-8 között megyek aludni. Szóval 24 óra alatt 3x kajálok, és nem madár adagokat eszek.😊
2023. ápr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én éjjeles beosztásban ete 6-tól reggel 6-ig dolgozom. első éjjeles napomon általában déleéőtt 10-11 körül kelek fel,délben eszem elsőnek,utána 4-5 körül valamit,de ez nem biztos,és végül este 8-9 körül.aztán hazamegyek reggel 6-kor,akkor szoktam enni,utána kb délután 2-3-ig alszom,és 4-5 fele szoktam enni,és megint este.utána megint reggel amikor hazamegyek másnap,és onnan már keződik a pihenőidőm.ki mit változtatna ezen?
2023. ápr. 18. 06:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit változtatni, mivel a naponta elfogyasztott tápanyag összmennyiség számít. Hogy te azt hogyan osztod el, az egyéni étkezési szokás kérdése.
2023. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor éjszakás voltam ugyanúgy ettem mint máskor.3óránként.nem értem miért kéne azért ha éjszakás lennék mashogy enniem.Amúgy meg éhes is vagyok 3óránként
2023. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!