Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kamionozás mellett szerintetek...

Kamionozás mellett szerintetek lehet tartani egy relatív jó formát, vagy ez nem megoldás?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha kamionozás mellett van időd hetente kétszer-hámszor egy órácskát rászánni a progresszív súlyzós edzésre, továbbá meg tudod enni a fejlődéshez elegendő kalóriát/fehérjét naponta, akkor miért akadályozna a munkád a jó forma elérését?
2023. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# jol mondja, ha be tudod tartani, akkor tudsz fejlodni
2023. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom kamionos, ő szokott látni egy ukrán kamionos fazont aki a pótkocsin cipel magával egy fekpadot meg kb. 100-120 kiló súlyt és amikor pihenője van, nekiáll fekvenyomni meg más dolgokat csinálni és látszik, hogy izmos. Mondjuk lábazni nem tudom hogy szokott, de az sem megoldhatatlan. Kajára meg jut idő elvileg.
2023. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"lábazni nem tudom hogy szokott"

A pótkocsin a fekpad mellé odafér egy állítható állvány, az már nem nagy truváj. De amúgy ez a sztori tök menő és inspiráló! 💪

2023. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg ott van még St22Lacika nevű youtuber. Ő is szokott edzeni, néha szoktam nézni, megy futni meg ilyenek. Nem lehetetlen.

Régen az említett rokonom is hordott magával kézisúlyzót, reggel fekvőtámaszokat nyomott, stb. Nyilván ez nem testépítés, de mozgás. Vezetés közben lehet nyomkodni marokerősítőt, ha pályán mész végig egyenesen.

Itt is olvastam régen egy válaszolót, aki vitt magával állítható kézisúlyzót.

A youtubeon is láttam még egy amerikai kamionos csávót, aki saját súllyal edzett pihenők alatt és nem volt rossz fizikuma.

Szóval valahogy megoldható.

2023. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!