Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyik haverom szt mondta hogy...

Egyik haverom szt mondta hogy a fekvenyomás nem jó tömegeléskor, én vagyok a hülye es tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom hogy a legjobb mellgyakorlat az a fekvenyomás. Vagy ez egyénfüggő és ugyanolyan jó mint más gyakorlatok?

2023. máj. 3. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tested nem gyakorlatokat, hanem mozdulatokat végez. Jelen esetben nyomásokat. Azt, hogy Te ezt fekvenyomással hozod össze, az a Te dolgod.


A fekvenyomás rúddal izomépítést tekintve, ha nagyon túltudományoskodjuk, akkor valóban nem a legjobb döntés, hisz nincs meg a teljes megnyúlás és csúcsösszehúzódás. Viszont, én még nem láttam olyan embert, akinek azért lett volna rossz mellizma, mert rúddal nyomott fekve, ellenben olyat igen, aki nem figyelt a kalória és fehérjebevitelre, nem edzett progresszíven, illetve nem figyelt a regenerációra..


Tanulság: Tök mindegy milyen gyakorlatot végzel, csak fejlődj benne. A gyakorlatszelekció csak tizedrangú dolog naturál hobbistaként.

2023. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fekvenyomás jó tömegeléskor meg bármikor.Nincs tömegelő gyakorlat és szálkásító gyakorlat hanem gyakorlatok vannak.

Ezeket 2 nagy reszre lehet osztani hatasukat illetően.

Összetett alapgyakorlatok és izolaló gyakorlatok.

A fekvenyomás egy összetett alapgyakorlat,mivel több izomcsoport reszt vesz a munkában.Többekközött a mellizom.

Fekvenyomni meg kell tanulni, mert különben ugy jársz mint a haverod.Semmire se mész vele,mert minden mást terhelsz csak éppen amit kéne, a mellizmokat nem.

2023. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"haverom szt mondta hogy a fekvenyomás nem jó tömegeléskor"

A professzor haverod azt is elmondta, hogy miért nem jó? Mi köze a gyakorlatszelekciónak a kalóriabeviteledhez? Ti a haveroddal abba a kategóriába tartoztok, akiknek minden deka felszedett izom a szerencse műve.

2023. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság néhány kondis divat trend szerint a fekvenyomás nem a legjobb mell gyakorlat, annyiban igazuk van, hogy teljes izommegnyúlás és összehúzódás valóban nincs fekvenyomáskor, gyakorlatilag én még nem láttam olyan embert, aki nagy súllyal nyomott volna fekve és lapos melle let volna.
2023. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így terjed a hülyeség a Személyi edzőt játszó tinik között...
2023. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem meg itt hogy ne legyen belőle pletyka...
2023. máj. 3. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is legyen, terjed elég ökörség a konditermekben így is.
2023. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt mondta hogy miért nem jó tömegelésre a fekvenyomás vagy csak kijelentéseket puffogtat bàrmiféle magyarázat nélkül?Az egyértelmű hogy ez egy hülyeség csak kíváncsi vagyok mi alapján gondolja ezt
2023. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2023. máj. 4. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!