Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha semmiféle fehérjeport vagy...

Ha semmiféle fehérjeport vagy egyéb étrendkiegészítőt nem fogyasztok, attól még láthatok eredeményt?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el edzeni, és eddig csak az étrendemben tettem változtatásokat. Nem akarok nagy izmokat, csak annyit, hogy enyhén látszódjon, hogy dolgoztam rajtuk. Ehhez elengedhetők a porok?

2023. máj. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, a rendes táplálkozással is tudod fedezni a kalória- és tápanyagigényt.
2023. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel a tudással amúgy sem fenyegetne a nagy izmok veszélye. Amíg az edzésről és a táplálkozásról semmit nem tudsz, addig ne is törd a fejed tápkiegészítőkön. A fehérjepor is csak akkor lenne szükséges, ha adott napon szilárd ételből nem tudsz bevinni a fejlődéshez szükséges elegendő proteint (1,5 g/tskg), és tápkiegészítővel pótolnád ezt, de amíg ez számodra teljesen kínai, addig ne ezen agyalj. Tanulj, szerezz információkat, eddz, kajélj, aztán látszódni fog rajtad a munka, nem kell tápkiegészítő!
2023. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ehhez elengedhetők a porok?"


Igen, engedd el a porokat.

2023. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
Nagyon kitartó munkával igen lehet eredménye de ne add fel ha nem látsz változást rövid időn belül. Az ilyen motivációs youtube, tiktok és egyéb csatornákat felejtsd el ahol vékony csávókból kész monstrumok lettek 1-2 hónap alatt aztán hirdetik hogy full naturál.
2023. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve ilyen 60-70 kilós kiscsávó lehetsz, akkora testsúlyhoz pedig művészet, nem bevinni a szükséges fehérjét simán az értkezéseiddel.
2023. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj az izommal, hogy ha akarsz, akkor sem jön fel olyan könnyen. Ha pedig eszel normálisan, nincs szükség porra. Ha nem eszel normálisan, akkor meg ez egy olyan probléma amit muszáj megoldani, mert nem lesz fejlődés.
2023. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem a fenti valaszólók már kellően megnyugtattak hogy elkerül a hatalmas izmosodás réme!


A "kicsit izmosodás" feltetele hogy elegendő fehérjét is eszel.Ezt rendes kajával is pótolhatod.

Azért ha kicsit izmos lettél majd jusson eszedbe, hogy ez nem egy kipipálható valami.

Szval nem maradasz úgy életed hátralevő részében.

Vagy edzel tovább, vagy az enyhén latszódó izmoknak hamarosan búcsút mondhatsz ,és ugyanúgy fogsz kinézni mint előtte.

2023. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek! Mondjuk utólag nézve

lehet hiba volt részemről nem odaírni, de lány vagyok, méghozza 48 kiló, de ez nem tudom mennyire befolyásolta volna a válaszokat. Mindenesetre köszi mégegyszer :)

2023. máj. 17. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

"lány vagyok, méghozza 48 kiló, de ez nem tudom mennyire befolyásolta volna a válaszokat"

Semennyire.

2023. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőknél nagyon kis mértékben számít, hogy nincs akkora tesztoszterontermelés, mint a férfiak esetében, de ne aggódj, a kitartó munka és az okos táplálkozás meghozzák a sportos külsőt.
2023. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!