Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott edzéstervnél maradjana...

Osztott edzéstervnél maradjanak ki egymás között napok vagy mehet egymás után?

Figyelt kérdés
Áttértem alapozó teljes testes edzésről osztottra amiről azt olvastam hogy amellett hogy specifikusan edzel izmokat a lényege még, hogy egy héten akár kétszer is megedzd. Mell-tricepsz; hát-bicepsz és láb-váll osztásban gondolkodtam és mehet egymás utáni három napon majd egy pihenővel vagy ugyanúgy egy-egy nap pihenő legyen közte amin esetleg aerob edzés megy?

2023. jún. 2. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de van otthon gép minden?
2023. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked kell kitapasztalnod, mivel sok más tényező is közre játszik, pl. kajálás, pihenés, milyen intenzitással edzel, hogy bírja az idegrendszered a terhelést, stb...

Mondjuk én a láb-vállat is szétszedném, egy kőkemény lábedzés után nekem már semmi kedvem, energiám mellről nyomni és társai.

2023. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az osztáson/bontáson fog múlni semmi
2023. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!