Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettél már részt valamelyik...

Vettél már részt valamelyik magyar fittnes youtuber 6-8 hetes kihívásán?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2023. jún. 5. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bosnyák Máté 12 hetes kihívás.

Az edzésterv amatőr, az étrend 3 ételből állt tehát egyszerűbb lett volna, ha csak tájékoztató jelleggel mondja, hogy mennyi fehérje, szénhidrát egyéb tápanyag kell.

Jobban belegondolva amúgy sem túl izmos, és az erőszintje is gyenge.

Én élveztem, de bohóckodás volr az egész, olyan ember nyerte a kihívást, hogy az nevetséges.

2023. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ilyen youtube fittnes influencer online coach "challange" egy nettó hülyeség, egy lehúzás. Valamelyik (talán a strandgatyás tari?) elkezdte, azóta az összesnek kb 2 havonta cselendzse van.


Miről szól az egész? Kapsz sablon edzéstervet, sablon étrenddel meg rendszerint oda van írva, hogy 0-24 segítségnyújtást, bár ezt így konkértan ésszerű kereteken belül nem tudom értelmezni. Gondolkoztunk spanokkal, hogy egyszer poénból nevez valamelyikünk, aztán éjjel 2-kor hívogatjuk a bosnyákot vagy a tarikutyát minden nap, hogy segítsen xdd


A gigamega nyári strand challange-t meg általában az nyeri, aki fogy pár kilót. Talán Borszéki Petinél volt egyszer egy srác, aki tényleg szépen átalakult. De ezt leszámítva kb bohóc szintű pár kilós fogyások érnek első helyet. Külön szeretem, amikor előtte képeken laza az ember mint a riga lánc, fos fényekkel, míg a 6 hét utáni képen úgy feszít hogy bele rohad a levegő, optimális fényviszonyok mellett :D


Mondjuk nem kis önbizalomra vall, ha egy bosnyák máté formával valaki úgy érzi, hogy neki ilyen versenyeket kell konkrétan szervezni. A terem fele hoz fél gőzzel egy tisztességesebb formát.

2023. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kökény vágd a centit kihívása elég színvonalas, az nem hozható egy lapon ilyesmikkel.


Bosnyáknak nézzétek meg az első helyezettjét, 60kg-s tag befogyott 3kg-t meg befeszített, ezzel nyert.

A másik kettő helyezettből volt 1 ember, akin volt valami változás, erre a követők döntik el, hogy ki nyerjen.

2023. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem kis önbizalomra vall, ha egy bosnyák máté formával valaki úgy érzi, hogy neki ilyen versenyeket kell konkrétan szervezni. A terem fele hoz fél gőzzel egy tisztességesebb formát.

egyetértek.

én már azt is furcsállom hogy valaki ilyen formával meg ilyen erőszintel fitnessyoutuberkedik

valami 7-8éve edz a gyerek, és alig tud megcsinálni tizenpár húzódzkodást meg 40-50fekvőt már nem emlékszem a pontos számokra,de valami ilyesmi volt. ultra gáz.

2023. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!