Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2500 kalória túl sok kalóriade...

2500 kalória túl sok kalóriadeficitben?

Figyelt kérdés
Ülőmunka mellett heti 3-4-szer járok edzeni és a kalória kalkulátorok szerint ennyi kalória kell naponta heti fél kilós fogyáshoz. 3 hét alatt még nem fogytam semmit. 99 kiló vagyok jelenleg 187 centi mellett.
2023. jún. 6. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát emberfüggő, nekem kevésnek tűnik. Még egy kis időt adj neki szerintem, mert azért grammra pontosan nem lehet követni a változást. Amúgy van energiád edzeni?
2023. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor nyilvan sok, vagyis inkabb keveset egetsz mert ennyi azert kell egy ferfinek. Foleg 190el. Kardio megy? De amugy ember fuggo, magadra kell alakitani.
2023. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint sok.


Esetleg ha elszámoltad a kajádat, akkor lehet hogy van egy kis hiba, de a konklúzió végül is ugyanaz, csökkenteni kell.

2023. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ez elég sok, a zsírmentes tömegedre számoltad?

Én 187 cm vagyok, 92 kg-ról indultam de a zsírmentes tömegem kb 82 és erre 1800 a napi kcal.

2023. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha 3 hét alatt semmit nem fogytál ilyen túlsúllyal, akkor biztosan sok.


Más lenne a helyzet, ha már diétáznál 3 hónapja, 187 centihez lennél 85kg és 2-3 hétig nem mozdul a mérleg. Ez ilyenkor mondhatni normális, nálam is ugyanez van, 170cm 67kg, lassan 4 hónapja diéta és van, hogy 2-3 hétig meg sem mozdul a mérleg, utána pedig hirtelen -2kg.


A kalória kalkulátorok meg nem egy mindenkire érvényes varázs dolog..


Nekem 2600 kalóriát ír szintentartáshoz, napi 20.000 lépéssel, heti 5 edzéssel. Na ez a 2600 nekem 2100, és kb 1600-1800 kalórián fogyok heti fél kgot.


Neked kell kitapasztalni, nem holmi kalkulátorokra hagyatkozni. Minden ember más.

2023. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából hülye kérdés.

Ha 3 hét alatt egy dekát nem fogysz, úgy hogy van rajtad felesleg, akkor egyértelműen sok a 2500 kalória.

2023. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!