Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalóriadeficit mellett fehérje...

Kalóriadeficit mellett fehérjeturmix?

Figyelt kérdés

Segíti a fogyást, vagy segít valamit az izomzatnak ha edzés után szinte mindig csinálok itthon magamnak?

Kb már 1 hónapja szoktam inni mivel úgy gondolom hogy ártani nem árt. Semmi por általában szójatejet teszek bele,túrót,almát,zabot van mikor túró rudit is.

4 hónapja kezdtem el edzeni szóval nézzétek el hogy így fogalmaztam meg a kérdésem csak kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy így van-e valamilyen kedvező hatása akár az edzésre akár fogyásra/izomzatra.



2018. nov. 28. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

"Semmi por általában szójatejet teszek bele,"


Por ne is menjen, aki porol az már kokszos!

De a szója mehet túrórudival egész nyugodtan literszámra...

2018. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várjál túró rudi se lesz jó. Az meg drog, megmondta a Norbert. Akkor maradjon simán csak a szójatej.
2018. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem segíti a fogyást, viszont alap, hogy elég fehérjét viszel be. Hogy mikor, az valószínűleg nem sokat számít, hogy miből, az az egészséged, jóllakásod, tápanyagbeviteled miatt igen.

A túró rudi komoly? Bár végülis biztos ehető, én is kevertem ma kókuszt csokival és zsírral és finom volt (a fehérjebevitelemet állati fehérjére alapoztam normál ételben bevive), de legalább nem volt benne cukor. De te döntöd el, mennyire tisztán eszel meg ilyenek.


Ha enélkül kevés a fehérjebeviteled, akkor nyilván lesz pozitív hatása, de ha ezzel túlzottan lecsökkented a kalóriadeficitet, akkor a fogyást nehezíti (a kettő persze nem zárja ki egymást). Ezt nem lehet így megmondani, az egész napi étkezésedet kéne nézni az egyéni igényeidhez.

2018. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!