Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjeporok lejárati...

A fehérjeporok lejárati idejét mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés
Mi történik velük ha lejár? Meddig lehet fogyasztani?
2023. jún. 8. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én komolyan venném
2023. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
én ittam már 3 éve lejárt fehérjeport is, nem volt finom (úgy is mondhatnám hogy szörnyű volt), haszna sem hinném hogy lett volna, de semmi bajom nem lett tőle
2023. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én pont tegnap reggel találtam itthon és öntöttem a müzlimre egy éve lejárt egyadagos Biotech fehérjeport (szerintem ezekben a kis zacsikban még nagyobb a romlás kockázata), ízre, állagra is még teljesen rendben volt, bajom sem lett tőle. De ez lehet, hogy csak mázli, illetve azért egy évnél régebbivel már szerintem nem próbálkoznék.
2023. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szárított,por állagú cucc,ha nem kap nedvességet,nem sok baja lesz.Én is azt mondom mint előttem lévő,lejárat után max.egy éven belül fogyaszd el.Persze,ha valami nagyon furcsát érzel rajta,akkor inkább a cocáknak add.
2023. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!