Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a két fajta...

Mi a különbség a két fajta fehérjepor közt,azon kívül hogy az egyik jóval olcsóbb?

Figyelt kérdés

Ugyanarról a márkáról,oldalról vannak,egyetlen különbség az árul,az olcsóbb több mint 2000ft-vel olcsóbb kilója,gondolom a drágább jobb felszívódású lehet,mert izolatum is van benne a másik pedig csak tejsavó fehérje komplex,bár nem sokat írnak róla. Aki esetleg jártas a témában,örömmel várom válaszát. Linkelem mindkettőt természetesen.

Az olcsóbb: [link]

A drágább: [link]



2023. ápr. 14. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A dragabb "jobb" mert csak tejsavo, a masik keverek
2023. ápr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És van annyival jobb,mint amennyivel drágább szerintetek?
2023. ápr. 14. 02:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs.Én próbáltam mindkettőt.

Nem ezen fog múlni az izmaid nagysága,vagy a feljődesed gyorsasága,ha ez a félelmed.

Az első tökéletesen megfelel.Nekem egy kicsit tul édes de ez nem baj.Több vizet teszek bele.

2023. ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Az olcsobbat tejjel ajanlja, gondolom vizzel fos.. ha nemszamit a plusz zsir meg h kicsit lassabban szivodik stb akkor joaz.
2023. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Már 1 éve Pure Gold Compact-ot használok. Maximálisan megvagyok elégedve vele és nagyon kedvező ára van. Jól oldódik, jó ízű és ugyan olyan minőségű mint bármelyik fehérje, sőt jobb. Kezdésnek a Belga csokisat vagy epreset ajánlom ezekkel nem lehet mellé lőni, de vegyél 1 adagos próba csomagokat és kiderül neked melyik íz jön be. Előtte pár évig BioTechUsa-t használtam, de pofátlanul megemelték az áraikat így váltottam. Amúgy fölösleges a drágább izolátumot venned, mert naturálon nincs jelentősége, nem ettől függ az eredmény, sőt naturálon szerintem jobb a koncentrátum, mert egy kicsit lassabban szívódik fel. Van össze hasonlítási alapom, mert előtte sok év alatt már próbáltam sok márkát a Scitec Nutrition-tól a méreg drága és agyon bálványozott Optimum Nutrition-ig. Egy kaptafára készül mindegyik, csak az ízükben/oldhatóságukban van fő a különbség, meg persze némelyik gyártó pofátlan hasznot rak rá.
2023. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek😃

Jó ára van,akkor az olcsóbbat fogom venni mindenképp😃

2023. ápr. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!