Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van természetes módja a...

Van természetes módja a regeneráció meggyorsításának?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a nyújtás, a gyógytorna, a masszázs, a hengerezés, a borogatás, a jeges fürdős, a hidegterápia, meg egyéb okosság segíthet, de a regenerációt a valóságban kettő dolog fogja ténylegesen támogatni: ha normálisan van programozva az inzenzitás és a volument az edzéstervedben, meg ha eleget alszol.
2023. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MadSeal ***** válasza:
66%
Kalória többletben lenni.
2023. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Glutamin + Bcaa kombó


Lepontozás

3

2

1

És...

2023. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+2 óra alvás a megszokott helyett
2023. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Táplálékkiegészítőt már kipróbáltam mindenfélét, de nem segített semmi. A hideg/meleg fürdő és a könnyű átmozgatás, egy kicsit segít. De ami a legjobban bevált nekem, hogy beláttam a legfontosabb a túledzés elkerülése és a megfelelő edzésprogram, megfelelő intenzitás, volumen. Ha azt érzed nem tudsz megfelelően regenerálódni, akkor valami túl sok, túl nagy az edzésed során, változtass!


És persze az sem mindegy hány éves vagy. A kor előrehaladtával ezt is figyelembe kell venni. 30-40 évesen már nem tud ugyanolyan gyorsan regenerálódni a test, mint 15-20 éves korban.

2023. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok, volt egy lábedzésem ami után 5 nap kellett, bár 1 hónapja kezdtem bele.
2023. júl. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!