Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. hány kiló plusz zsír jön...

Kb. hány kiló plusz zsír jön jól rajtunk tömegeléskor?

Figyelt kérdés
[natúr]
2023. júl. 30. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez értelemszerűen kalóriabevitel és időtartam függvénye.
2023. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, már csöcsöm van... és nem tetszik :D:D:D

kb. 10kg zsír van rajtam pluszban...

2023. júl. 30. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled? Nyilván csöcsös disznóra behízni kontraproduktív és felesleges. Csökkentsd a kalóriabevitelt.
2023. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés kicsit fura. Gyakorlatilag semennyi zsír nem jön jól, viszont kalóriatöbbletben zsír is fog feljönni, szóval, hacsak nem vagy vékony, akkor nem feltétlen fog jól mutatni a +zsír. Aki pedig 180cm 60kg, annak még a zsír is esztétikus lehet.


Épp ezért értelmetlen a hatalmas többlet, még az 500 is sok, sőt, sok esetben a 200 is havi +1kg-ot eredményez, és tekintve, hogy évente 2-3kg izom a reális, a havi +1kg rengeteg. Persze, ha szeretsz folyamatosan diétázni és nem esik nehezedre leadni a felesleget, akkor értelemszerűen nincs gond a zsírral. De én például utálok fogyni, nem szeretek kevesebbet enni és kb. egy szenvedés nekem ez, ezért is kifizetődőbb nálam hosszútávon egy nagyon minimális többlet/szintentartás.

2023. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!