Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen fizikum elérhető...

Egy ilyen fizikum elérhető nyárra ha vékony testalkatbol indulok? (61kg)

Figyelt kérdés

[link]


vagy kb mennyi időt venne igénybe hogy ezt elérjem?


2023. aug. 4. 00:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom nem vmi Xtra de nekem megfelelne mert focizom mellette:D
2023. aug. 4. 00:15
 2/7 Zizizabalo ***** válasza:
62%

Monduk az sem mindegy hogy 165 vagy 185 cm magas vagy.

Amúgy ezeknek a mennyi idő elért ezt és azt a fizikumot kérdéseknek semmi értelme sincs, és most szépen fogalmaztam.


Elérhető lenne néhány hónap - egy év edzéssel, de az ilyen gyökerek, akik csak nyárra akarnak így kinézni, általában januárban megkezdik a mell bicepszezést (lábra szigorúan tilos, arra is max lábnyújtó és lábhajlíto gép) , abba hagyják, majd májusban újra nekiállnak. Nem motiváció kell, hanem elhatározás, de ezt nem értik sokan.

2023. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MadSeal ***** válasza:
34%

X időt, yz változók függvényében. Ha most nem nézel ki így, legalább 1 hét edzés, és a célnak megfelelő étrend/életmód. Ha egy hét múlva sem nézel ki így, újra egy hét edzés, majd hétvégén retrospektíva. Ezzel az egyszerű rekurzív metódussal könnyedén meg tudod majd állapítani, mennyi időbe telik. Bár mivel azt írtad nyárra, gondolom van rá egy éved. Az alatt az egy év alatt szerintem a legtöbb embernek hozható, ha tényleg úgy edzenének és élnének, ahogy kell már az első naptól, nyilván ez a legtöbb esetben nincs így. Bár ahogy az előző írta, magasság is sokban számít és hogy hogyan reagálsz az edzésre.

+ Ez egy kép, nem a teljes valóság. Nekem is vannak képeim, ahol akár ifbb pro physique versenyzőnek tűnök a 193 centimmel, és vannak fotók, bizonyos szögekből, ruházatban, ahol úgy nézek ki, mint akit felmentettek tesiről. Nyilván a valóság valahol a 2 közt, de egy kép alapján nem lehet leírni egy fizikumot.

2023. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana látnunk, hogy honnan indulunk. Meg még 1-2 ilyen apróságot jó lenne tudni rólad, mert így semmi értelmes választ nem fogsz kapni a kérdésedre.
2023. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kinek mi érhető el, és mennyi idő alatt, az megmondhatatlan, pláne nulla adat alapján. Ráadásul az sem mindegy, hogy mi a kiindulási alap.
2023. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a nyárra nem. HA minden okés lenne, akkor jövő nyárra simán elérhető lenne, mert nem olyan nagy szám.
2023. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem realisztikus cél maga a kinézet.

Az hogy neked mennyi idő ide eljutni az nagyon sok faktortól függ, mint edzés minősége, étkezés minősége, pihenés mennyisége, kiindulási szint, genetika stb.

2023. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!