Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen alakot (tudom, hogy...

Egy ilyen alakot (tudom, hogy messze nem száraz a homár, ennek ellenére nekem formás ez a fizikum) el lehet érni három-négy év alatt (kitartó kemény edzésekkel, étrendre, pihenésre figyelve)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Identitászavarától meg szőrzetétől most tekintsünk el, jó lenne, ha ezek nem lennének, de sajnos vannak.



2020. febr. 25. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet elérni ilyen rövid idő alatt.

Identitászavara pedig nincs. Szexuális orientációja van.

2020. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem. Ez már egy olyan izomtömeg, ami túlmutat azon, amit egy ember (testzsírtól függetlenül) fel tud magára pakolni kémia nélkül. Megközelíteni meg lehet, de ilyen kerek vállakat, ekkora mell és hát tömeget, nem hozol natúrban. Az a megközelíteni is úgy 15 év edzés után kezdődik. Három-négy év alatt a relatíve szárazon (10-12% körül) 80-85kg az ami elérhető átlagos testmagassággal, átlagos genetikával. Ha jól reagál a szervezeted a súlyzós edzésre akkor ez ~5kg-al több, ha kevésbé reagál rá akkor 5-10kg-al kevesebb. A fazon a képen 110-115kg körül van 7-8% testzsírral. Van aki ezt a testsúlyt natúrba tudja hozni 25% testzsír körül, de nem 3-4 év edzéssel.
2020. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy honnan indulsz, és milyen intenzitással, hogy "gyúrsz", meg hogy táplálkozol, milyen étrendkiegészítőket fogyasztassz. Egy átlagos férfi fizikumából kiindulva 8-10 év is lehet, hogy naturban eléri ezt a szintet.
2020. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
#3 Az átlagos felnőtt ffiak 90%-a még csak meg sem fogja soha életében közelíteni ezt a szintet. Ha a szerencsés szűkebb rétegbe tartozik valaki, 2-3%-al nagyobb testzsírral és 8-10kg-al kisebb testsúllyal talán hozható, de még ezt sem biztos hogy megközelítésnek nevezném. De az sem 8-10 év.
2020. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. :) Senki nem írta, hogy a három-négy év alatt ne lenne kémia. :) Juice nélkül ezt elérni ilyen rövid idő alatt jó genetikával sem lehet. De rásegítéssel összejöhet?
2020. febr. 25. 19:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Sztem még úgy sem ennyi idő alatt. 5-6 év lesz az inkább. Persze ha most tegyük fel 100kg vagy natúrban 10% tzs-vel, akkor 1-2 éven belül megvan (a plusz függvénye).
2020. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

És legalább az ő formája elérhető így, ahogy írtam három éven belül?


[link]

2020. febr. 25. 21:07
 8/21 A kérdező kommentje:
Illetve még egy: az életkor mennyiben befolyásolja az elérni kívánt célokat?
2020. febr. 25. 21:09
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minél fiatal vagy, annál gyorsabb az izomépítés. 40 felett már sokkal többet nell dolgozni érte, mint mondjuk 16 évesen.
2020. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
34? :P :D
2020. febr. 25. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!