Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hetente 3x edzek teljes...

Ha hetente 3x edzek teljes testre (kedd, csütörtök, szombat), akkor bicepszre elég alkalmanként 4x12 sorozat?

Figyelt kérdés
Vagy jobb lenne csak pl. kedden és szombaton, de több sorozattal?

2023. aug. 6. 09:57
 1/4 Zizizabalo ***** válasza:
100%

Én inkább más oldalról közelíteném meg.


Eddz 2x mindenre, tehát:

1x teljest test, 1x alsó, 1x felső

Szerintem kellően intenzív badis edzés során nem tudsz egy héten rendesen háromszor fekvenyomni például.


Szoktak jönni, hogy az erőemelők háromszor guggolnak, de nekik mások a céljaik, és így az edzés programozásuk is.

2023. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor 2 felé osszam el a mostani 3x4x12-t , tehát alkalmanként 6x 12 sorozatot csináljak?
2023. aug. 6. 13:07
 3/4 Zizizabalo ***** válasza:
Alapvetően igen. Szerintem sok lesz hetente kétszer 2 gyakorlat bicepszre.
2023. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, hogy kinek mi elég, de azt 100%-ra merem állítani, hogy ha kellő intenzitással edzel (márpedig bukás közelében kell lenned), akkor 12 sorozat bicepszre sok lesz. Ha 12 sorozatot tudsz csinálni bicepszre, akkor nem edzel intenzíven, ennyi. (vagyis csinálni csinálhatsz, de hogy fejlődni nem fogsz, azt garantálom)
2023. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!