Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hátsó váll gyakorlatokat a...

Hátsó váll gyakorlatokat a hát vagy a váll edzés volumenéhez érdemes számolni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mik ezek a hátsó váll gyakorlatok konkrétan?
2023. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Főleg archoz húzást (face pull) vagy állig húzást szoktam csinálni
2023. aug. 6. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

én nem izolálgatnám a hátsóvállat.

minden hátgyakorlatnál dolgozik elég rendesen.

az állig húzás meg elég egészségtelen a vállaknak, és nem hátsóváll gyakorlat

2023. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fekvenyomás miatt javasolják a hátsó váll edzését.
2023. aug. 6. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:

#4

Kik javasolják?

2023. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Erőemelő oldalakon olvastam
2023. aug. 7. 09:08
 7/13 anonim ***** válasza:
En vallhoz szoktam. Forditott tarogato gep, csiga vagy dontott torzsu oldalemeles
2023. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ahelyett a hátsó váll gyakorlat helyett inkább fókuszálj olyan dolgokra, amik többet adnak a fizikumhoz.. Például mell, vagy valamilyen evezés..


Minden húzás dolgoztatni fogja a hátsó vállat, külön erre edzeni baromság, hacsak nem profi testépítő vagy és azt gondolod, hogy hozzáad a fizikumodhoz ez valamit.

2023. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erdekes megis mindenkinek le van maradva 😅 Szerintem sokat tud adni a fizikumhoz ha ki van dolgozva. Ha csak az elso meg kozepso fejet edzed kulon akkor nem lesz kerek. (Akinek szarul fejlodik es nem lesz ettol aranytalan vagy nem erdekli olyan szinten annak persze mind1) Tovabba nagyobb sulyos edzeseknel mar minden stabilitas szamit, konyebben serul a rotator is
2023. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

többet ad a fizikumhoz?hat keves olyan testrész kidolgozottsága ad annál többet a fizikumhoz mint egy frankón kidolgozott hátsó váll!

én vállhoz rakom,nincs ilyen hogy valamit fölösleges edzeni,én örülök neki hogy van mit edzeni,nem csökkenteni próbálom a lehetőségeket,szerintem vállhoz rakd,hátnál kap amúgy is az igaz

2023. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!