Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az általatok ismert legmaga...

Mi az általatok ismert legmagasabb kalóriatartalmú tömegnövelő por?

Figyelt kérdés

a legtöbb tömegnövelő por egy adagja 300-400 kaloriát tartalmaz. nekem ennél jóval nagyobb kalóriatartalmú tömegnövelőre lenne szükségem.


tudom, költsem a pénzem inkább rendes kajára meg a tömegnövelő csak egy cukros szar. ismerem ezeket a közhelyeket meg én is tisztában vagyok velük. ettől még szükségem lenne az étrendem kiegészítésére és szeretnék egy tényleg nagy kalóriatartalmú kiegészítőre beruházni.



2023. aug. 24. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Serius Mass.


Amúgy meg az, amit én csinálok itthon magamnak.😉

2023. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbje tényleg egy cukorbomba és ihatatlan annyira rossz ízű...

De akkor már a MYOMAX hardcoret válaszd még legalább finom is..


Vagy még van a NUTRIDRINK MAX abban 700kcal egy adag.

Még jobb is mert van benne ásványi anyag bőven,ami a tápkiegshopokban kapható tömegnövelőkről nem mondható el..

2023. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Fogsz egy adag szőlőcukrot, raksz bele fehérjét, és kész. Vagy megiszod külön.
2023. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleg hasonlo mind csak nem ugyanakkora egy adag 😅 lehet h pl a serious mass 1200kcalt ir de 330g egy adag.. a myomax csak 500kcal, de 150gnek van irva egy adag.. a jumbo 890kcal, de 220g stb. Kiszamolod ez kb mind ugyan az. Magadhoz es a taplalkozasodhoz kell beallitani, h nennyit potolsz kiegbol
2023. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
banán, zabpehely, mogyoróvaj, tej, kakaópor leturmixolva
2023. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!