Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban fejlődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves vagyok,jelenleg 184cm és 77-80kg között vagyok(78,7 vagyok jelenleg)


Testzsírom 18-19%


Hogyan tudnám tartani a testsúlyom és közben csökkenteni a testzsírom?


Sok szar fent van a neten erről,ezért nem tudom pontosan mi az igazság

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. szept. 2. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Kalóriaszámoláson alapuló étrend, progresszív súlyzós edzés. Erre mi mást lehetne írni?
2023. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint egy testzsírszázalékos kérdés :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__123..


Elárulnád honnan állapítottad meg a testzsírodat?

Mióta edzel?

2023. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak:

Van okosmérlegem, 1 éve edzek de néha több napot ki kell hagyjak ha közbe jönnek a szarságok

2023. szept. 2. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen okosmérleg, ilyen-olyan otthoni használatos készülék alkalmatlan a testösszetételének meghatározására.


Kivéve a kórházakban/sportcentumokban/nagyobb konditermekben és magánrendelőkben elérhető Inbody gépek alkalmasak ennek pontos megállapítására. Ezért viszont fizetni kell pár ezer forintot. De pontos adatot kapsz mindenről papír alapon. Vagy még a DEXA scan ami olyan mint egy röntgen. Ez korlátozott számban elérhető az országban.


De a legmérvadóbb képet viszont a tükör és kivülálló emberek véleménye adja.

2023. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat egy jol osszerakott edzestervvel meg etrenddel.. de 17 evesen sokan meg nem tudnak ugy fejlodni mint par evvel kesobb. Am heti 3-4 kemeny edzessel 1-2 ev alatt mar egesz jot ossze lehet rakni. Komoly forma azert tovabb tart.
2023. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!