Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a "Hip Hugger"...

Mi a véleményed a "Hip Hugger" nevű hátsó delta gyakorlatról?

Figyelt kérdés
3:35-től - [link]
2023. szept. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy elcseszett vállvonogatás gyakorlatilag. A progresszió rettentően korlátozott ebben a gyakorlatban, rengeteg a limitáló tényező, rossz a mozgástartomány, az érdemi munkát nem is a delta végzi, úgyhogy ezt a gyakorlatot nem is nevezném hátsó váll gyakorlatnak. Ennél csak jobb választás van hátsó vállat célzó gyakorlatok tekintetében, meg amúgy a hátsó váll amúgy is minden húzó mozgásminta során terhelődik, úgyhogy nem is igazán tudod izolálni, de ez más téma.
2023. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem is abból a szögből jön a gravitácio amilyen mozgáspályán húzza a súlyzót a csávó. ez így vicc kategória


ne 2018as athlean-x videókból próbálj meg gyakorlatokat ellesni ha testépítés a cél. mindig legyen gyanus ha egy random videóba valami olyat látsz amit előtte soha egyetlen izmos embertől nem láttál még

2023. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy 2023-ban miért akar még bárki is új gyakorlatokat keresni random youtube videókban. Chris Bumstead, Brandon Curry, Phil Heath korában ha léteznének ilyen titkos hiper-szuper csodagyakorlatok, akkor szerintetek nem tudnánk róluk? Miért nem végzi egyetlen testépítő sem ezt a hip hugger nevű ökörséget? Ma már nem itt tartunk. Ma már pontosan tudjuk, hogy mik a jó gyakorlatok, és mik azok a mozgásminták, amik beválnak, és mik azok, amik hülyeségek.
2023. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a könyökök hátrahúzását már régen kitalálták. Pár alkalom erejéig kipróbáltam, de nem jött be, szerintem a döntött t. oldalemelés és az azt utánzó gyakorlatok hatékonyabbak.
2023. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hulyeseg. Vannak ra sokkal jobb gyakorlatok
2023. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!