Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki férfiként, női személyi edzővel dolgozik együtt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

így van, egy 60-70 kg-s guggolás lószar, de vajon egy női edző is le tudná rólam kapni ilyen könnyedén?


Üzenem mindenkinek, aki rögtön ennyire besértődött, nem értem, miért kell ennyire lepontozni a válaszaimat... Már írtam az elején, hogy ez nem leszólás, csak kíváncsiságból kérdezem, egy percig sem mondtam, hogy ez így van, ahogy én mondom, csak érdeklődtem... facepalm.. 😂

2023. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

"60-70 kg-s guggolás lószar, de vajon egy női edző is le tudná rólam kapni ilyen könnyedén?"

Cicababa leggingses bicikli kesztyűs ókájés szeméji eccő és jógaoktató Annácska nyilván nem, de rengeteg testépítő/erőemelő női edzőt ismerek, aki igen.

2023. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Azt, hogy nincsenek komoly szandekai vagy hogy nincs onbizalma es egy no elott nem tunik annyira gyengenek, benanak mint egy izomaggyal szemben
2023. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

Láttam már néhány női személyi edzőt férfiakkal dolgozni, de én nem hinném, hogy az általam emelt súlyokhoz bármi köze is lehetne azoknak a női személyi edzőknek.

Van több félprofi és profi edzőtársam is, nincs szükségem sem férfi, sem női személyi edzőre.

Ettől még lehetnek olyan férfiak, akiknek egy női személyi edző is tökéletesen megfelelhet.

2023. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!