Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez egy jó protein szelet?

Ez egy jó protein szelet?

Figyelt kérdés

Mi rólla a véleményetek, lidl ben szoktam venni ott 600 ft körül lehet kb.



[link]


2023. okt. 1. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2023. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó? Én nem adnék 600 forintot valamiért ami 200kcal és 11g fehérje, de te tudod hogy neked mire futja.
2023. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már lidl, akkor van ott normális fehérjeszelet is..


[link]


45g, amiből 50% fehérje, szóval 22,5g fehérje van benne. Dupla annyi, mint abban, amit te linkeltél, a kalória pedig ugyanaz.

2023. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
k. drága
2023. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Draga fos
2023. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon drága.

Én veszek proteinport 500g 7k forinttól.Jó, aminosavakban gazdag, tömény fehérje és nem túl drága.Szinte bárhol beszerezhető, ezzel kapcsolatos boltokban.(online is lehet rendelni)

Vannak ennél komolyabb cuccok is de azok drágábbak, most még nem kell mert így is jó állapotban vagyok (eddzeni azért kell 😅)

16/f

2023. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen jó, viszont ennyi pénzért nagyon drága. Én múltkor bevásároltam belőle mert az auchanba 250 forintra le volt értékelve a kiárusítás között. amúgy ha nincs leértékelve akkor nem ajánlom.
nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!