Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebben az esetben szabad...

Ebben az esetben szabad súlyos edzés vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem nagyon van időm konditerembe járni és mivel kicsi a ház csak a fűtetlen garázsban van rá lehetőség. Ami tavasszal nyáron ősszel jó. De télen félnék egy kicsit attól hogy nem kötött pályás gépet használnék. Az izületeimet féltem. Szerintetek érdemes lenne szerezni egy viking press gépet? Nyomásokra, guggolásokra, felhúzásra jó lehet?
2023. okt. 17. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátaimmal anno éveken keresztül edzettem egy fűtetlen garázsban, és soha semmilyen problémánk nem volt ebből, pedig akkor még nekünk sem volt gépünk. Rengetegn tolják a gyúrást a garázsban/pincében otthon a mai napig. Nem a gép fogja megmenteni az izületed, hanem a rendes bemelegítés és mobilizáció, a helyes gyakorlatvégrehajtás, és a megfelelő intenzitás/munkasúly megválasztása. Ha ezek közül valamelyik nem adott, akkor egy konditeremben is lesérülsz bármelyik gépen, nem csak a garázsban szabad súllyal.
2023. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
öltözz föl, melegíts be, nem ettől lesz bajod
2023. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy hősugárzót szerezz a garázsba, ha fázol.
2023. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hősugárzó vagy szieszta nem játszik?
2023. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!