Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez még elég gyengus váll és...

Ez még elég gyengus váll és mell ugye?(Kép)

Figyelt kérdés

186 cm, 104 kiló vagyok kb. 16-17% testzsírral ezen formula szerint:

[link]

Egy ideje már nem fejlődöm.Ennyi lehet az egyéni naturál limitem?Kb. 2 és fél éve kezdtem újra edzeni, otthon kizárólag és súlyzókkal meg saját testsúlyos gyakorlatokkal, sok húzódzkodással.


[link]


2023. okt. 22. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz megmondani kép alapján. Takard ki az arcod és csinálj normális képet. Amúgy ha tényleg ezek az arányaid akkor az 25FFMI ami megfelel kb. a naturál határnak (nyilván emberfüggő).
2023. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali! Ne igy szamold!!! Testösszetétel merleggel.
2023. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"2 és fél éve kezdtem újra edzeni, otthon kizárólag és súlyzókkal meg saját testsúlyos gyakorlatokkal, sok húzódzkodással"

Ez alapján nem érted el a naturál limited. Az az érzésem, hogy vannak hiányosságaid tudásban (edzéselmélet terén legalábbis mindenképp). Nyilván ha adott lenne egy jó edzésprogram progresszív súlykészlettel, lehetőleg konditermi felszereléssel (akár gépparkkal), akkor tudnál még fejlődni. Otthoni pumpálással és saját testsúlyos húzódzkodással senki nem fogja kimaxolni a naturál limitjét. A formádból meg semmit nem lehet látni a képen. Van egy jó csuklyád, egy nem túl jó vállad, a melledből már lószart lehet látni, a többi izomcsoportod meg nem is szerepel a fotón. Így nehéz bármit mondani.

2023. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, én is fonnyadtnak látom.A deltákat.Meg mindent.Akkor elmegyek egy edzőterembe inkább, tényleg a progresszivitás lehet a kulcs, további képet meg nem teszek fel mert fáj az igazság :) Szarul nézek még ki sajnos.
2023. okt. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!