Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin megromlik?

A kreatin megromlik?

Figyelt kérdés
találtam egy bontott dobozt, már eléggé régi, több mint 10 éves, de jól néz ki, és minőséggi cucc. fogyasztható?

nov. 16. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
10 év az már elég sok,de kisebb adagokban próbáld ki,nem hinném,hogy komolyabb bajod lenne tőle.Wc azért legyen a közelben...
nov. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max befosol.. de ha nem is az mar akkor is tul regi. Nem szarakodnek ilyen par ezer forintos dologgal
nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Már más kérdés alatt meséltem, hogy anno a koronavírus második hullámában találtam meg a 2016 legelején vásárolt kreatinomat. Megszagoltam, megkóstoltam, nem tűnt fel semmi gebasz, megittam. Viszont 10+ éves élelmiszert, kiegészítőt, port már semmiképp nem fogyasztanék el. Lehet, hogy itt se lenne semmi gebasz, de fene tudja, inkább nem. 3500 forintért már simán veszel fél kiló kreatint.
nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as: "3500 forintért már simán veszel fél kiló kreatint"

Hol...?

nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Ez fél kiló...?
nov. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
400 gramm 3373 forintért.
nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Aha. Nekem ezt írja:"Egységár: 8432.5 Ft / kg"...
nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!