Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon egy igazi gengszter mit...

Vajon egy igazi gengszter mit csinálna, ha egy tipik felkokszolt testépítő beleállna, balhézna?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mára szinte tömegjelenséggé vált hogy kipattintom magam és én vagyok az OG bika. Mint a szteroid mentális hatása. De vajon aki tényleg nagy arc az alvilágban is így viselkedne? Mert elnézve a nemzetközi gengszterek fotóit minden csak nem konditermi arcok

nov. 22. 06:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már Riina-t említetted…. Konkrétan évtizedekig azt sem tudták hogy néz ki. Nem véletlenül.
nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi az összefüggés aközött, hogy "a nemzetközi gengszter nem konditermi arc", és hogy lenne-e esélye "kokszos kondisjóska" ellen? Miért ne esélye?
nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként kérdező, a nagypályás bűnözők a birkózók közül kerültek ki. Tehát kokszos jóskának esélye nem lett volna mondjuk Pápayval vagy Sátorral szemben
nov. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Még egy próbát teszek, aztán kajak ráhagyom. Ne magyar és keleteurópai példákkal dobálózzunk, mert talán még a Szeva bácsin kívül, mindegyik az a tipik, eddig is említett Kokszos Károly küzdősport edition, suhogós melegítőben, BMWvel, akik még rá is játszanak a gegszter kinézetre. Tehát Most egy dolog Pápay, de mennyi vagyonnal bírt, meddig ért el a keze, összehasonlítva egy aktívan tevékenykedő Michael Franzese, Escobar vagy a nemrég Pesten elfogott brazil Escobarral, akik ránézésre is minden, csak bunyóhoz nem értők.
nov. 23. 05:55
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Te be vagy állva kérdező?
nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
14 és kiből lett a nagy Escobar? Mert ha jól emlékszem, egy ugyanolyan lecsúszott alakból, (aki minden fost is csempészett a határon kezdetben) mint a Pápayék. Egyébként, hogy meddig ért el a kezük, Mikulás Cernákkal nagyon jóban voltak, együtt jártak nyaralni egzotikus helyekre. Ő volt a csehszlovák alvilág vezetője. A szlovák titkosszolgálat még egy bérgyilkosságot is megrendelt tőlük Ausztriában... Nézz Mikulásról pár képet. A kisujja akkora, mint a pömpölőd állva. Szeva bácsi ide nem tudta volna betenni a lábát.
nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szerintem engedjük el ezt a kérdést. Mert eléggé egy parlamenti vitához hasonlít már ez az egész, ahol a kormánypárt meg az ellenzék személyeskedve k.rva anyázza egymást 2 kitérőválasz után...
nov. 24. 06:35
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Érkezett 16 válasz, neked egyik sem tetszik.

Kiegyezhetünk abban, hogy a hiba nálad van?

nov. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Akkor mindenféle egyesség nélkül reagálok azokra a "válaszokra", amik nem tetszettek, ugyan olyan stílusban, ahogy azt kaptam (és akkor gondolkodhatunk):

"Te ismered a nemzetközi nagy gengsztereket?"

-Nem bátya, csak Te ismerheted őket, én még a cipőjük pucolására sem lennék méltó, csakis Te!

"Mit gondolsz, vasútállomáson szerinted lerendezik bunyóval egymásközt?"

-Stílusodból kinézve, Te biztos így intéznéd a dolgokat.

"Riinát szerinted miért nem ismerét fel sokáig?"

-Te barátom biztos tudod rá a választ, mert te még Kennedy gyilkosságának minden részletét is betéve tudhatod ilyen megabiztossággal.

"A kérdező be van állva?"

-Zsidó vagy, hogy kérdésre kérdéssel válaszolsz?!

"A Mikulás Cernák kisujja nagyobb mint a te pömpölőd, ide nem tehette be a lábát Szeva bácsi..."

-Tényleg?! Ilyenért anno Szeva szerintem minimum 50 embert küldött volna rád, hogy a te pömpölőd vágja le azt dugja a szádba, ha már neked akkor van... :/

nov. 25. 13:30
 20/23 A kérdező kommentje:
De ha valakinek az ilyen stílusú válaszok rendben vannak, akkor én kérek elnézést.
nov. 25. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!