Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vajon egy igazi gengszter mit...

Vajon egy igazi gengszter mit csinálna, ha egy tipik felkokszolt testépítő beleállna, balhézna?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mára szinte tömegjelenséggé vált hogy kipattintom magam és én vagyok az OG bika. Mint a szteroid mentális hatása. De vajon aki tényleg nagy arc az alvilágban is így viselkedne? Mert elnézve a nemzetközi gengszterek fotóit minden csak nem konditermi arcok

nov. 22. 06:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy sok "igazi" gengszter szaladgál az utcán? Mi az igazi gengszter? Van nem igazi is?

" tömegjelenséggé vált hogy kipattintom magam"

Igen, csak fura hogy egy átlag edzőterem nagyrészét narancsbőrös anyukák meg 61 kg-os tini srácok teszik ki.

"Mert elnézve a nemzetközi gengszterek fotóit "

Ismered a nemzetközi gengszter nagy arcokat?


Egyébként miért állna bele bárki bárkibe? Úgy gondolod, hogy random testépítő majd random emberekbe köt bele mondjuk az utcán, vagy a vasútállomáson és lerendezik bírkózással? Vagy a gengszter lelövi 2023-ban amikor kamerával őrzik a szelektív hulladékgyűjtőket is?


Ödönke

nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt értem, és van benne részigazság amit írtál. Csak nem értetted a kérdésem, hanem inkább kiforgattad azt
nov. 22. 06:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lelőné, ha nincsenek szemtanúk. Ha vannak akkor később.
nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi gengszterek inkább üzletemberek, mintsem zűrös alakok. A szervezetük is egy cég, nem bűnbanda. Csak gond nélkül alkalmaznak törvénytelen módszereket is.

A 6 milliárd dollár éves bevételt termelő legnagyobb japán jakuza-családnak, a Yamaguchi-guminak például 30 ezren dolgoznak, gyakornokokat képeznek, saját újságot nyomtatnak, ha kell a lakosságnak segélyprogramokat működtetnek.

Az alacsonyabb rangú tagok amúgy biztosan nem gátlásosak, ha egy kis utcai pofozkodásról van szó, de nemigen keresik a bajt csak a hecc kedvéért, mert a túlzott hatósági figyelem árt az üzletnek.

nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi nagypályás gengszterről pont hogy nem mondod meg ránézésre hogy nagypályás gengszter.
nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy értelmetlen, "mi lenne, ha" kérdés.

Senki nem tudja, hogy mi lenne, ugyanis a két szereplőnek nincs ismert személyisége.

Az első furcsaság, hogy amennyiben a testépítő lép fel agresszívan, miért a másik a gengszter?

A kérdésre is válaszolva, láttam már néhány verekedést, amiből csúnya verés lett, és nem feltétlenül az erősebb fizikumú győzött.

Cingár alak is leverhet egy kigyúrt fazont, ha ügyesebb, gyorsabb, és ami a lényeg, hogy gátlástalanabb.

Itt jön vissza az, hogy ezek a fontos részletek a kérdésedből hiányoznak.

Nem kell ahhoz gengszernek sem lenni, elég egy "verekedések között szocializálódott" ember, aki az adott pillanatban nem a következményeken kezd gondolkozni, hanem úgy "harcol", ahogy tud, és ha ráadásul ügyes is, annak sok esetben csúnya vege lehet a kigyúrt figura számára, ha az nem számít a piszkos harcmodorra, és nem alkalmazza azt.

Több évtized alatt, nem.mondanám, hogy százával láttam verekedéseket, de azért előfordult, és sok esetben a kezdeményező lett a vesztes.

Láttam olyan esetet, amikor kigyúrt fazon kötött bele cingár alakba, az egy pillanat alatt lerendezte, úgy fejbe rúgta, hogy az elszédült, reagálni sem tudott.

Másik esetben két billiárd dákót vert szét az agresszor fején, hátán az illető.

Nem lehet mondani, hogy csupán védekezésből, de tény, hogy bem ő volt a kezdeményező, viszont úgy kellett lefogni, hogy hagyja abba, elég volt.

Olyan eset is volt, amikor izomból eldonott billiárdgolyók repkrdtek a teremben.

Szerencsére nem találtak el senkit, de ott is az volt a lényeg, hogy az illető abban a pillanatban nem foglalkozott azzal, hogy milyen követketménye lehet, ha eltalál valakit.

Általában van valami mozdítható "segédeszköz" a közelben, a verekedések pedig nem feltétlenül zajlanak a fairplay szabályok szerint, és egy karosszékkel bevitt ütés megrendítő tud lenni.

Lehet a kigyúrt alakod is gátlástalan, megválaszolhatatlan, hogy "mi lenne ha".

Olyan is van, amikor egy pofonnal, vagy pofon nélkül ér véget a balhé, olyan is, amikor durván elfajul.

A testépítő izomtömrgre gyúr, nem biztos, hogy azzal verekedésben is megállja a helyét egy gyakorlott verekedővel szemben, ott nem csak erőre van szükség.

nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Awww, ne forgassák már ki egyesek a kérdést, mintha direkt nem értenék. De akkor leírom szájbarágósabban (amit nyilván azért nem akartam, mert nem konkrét az adott személyekkel van bajom, hanem magával a jelenséggel) szóval: Van pl a neten befutott Papacita, annak az influenszer gyerek testőre, vagy milye?! Redditen is írták róla, hogy csak annyi a tehetsége, hogy szét van gyúrva és így előadja, hogy ő a sebezhetetlen kőkemény. Ennyi, semmi több. És mondom csomó ilyen ember van, mint jelenség. És akkor mi lenne, ha egy ilyen kaliberű ember állna bele, egy... pl... Toto Riina, vagy olyan fazonú tényleges nagypályás gengszterbe? Tehát szerintem tömegével ismer mindenki ilyen kokszos konditermi arcokat, akik mondjuk még küzdősportolnak is, és így már akkora arcuk van távolról is, hogy gondolják ha Al Capone meglátná őket, előre köszönne nekik. :D
nov. 22. 16:21
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy “mi lenne, ha a nagymamának kereke lenne?” típusú filozófikus eszmefuttatásba kezdtél bele nagy ráértedben.

Nincs olyan élethelyzet, ahol egy valóban nagypályás gengszter személyes kontaktusba kerülne egy susimelegítős, 15 éves BMW-vel járó, fél életét a teremben töltő kokszos arccal.

nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezni, de gondolom a haverjaival együtt-, vagy a kutyáival menne rá a másikra.
nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen gengsztereknél a boksz a menő sport. Szóval ha csak kis nézeteltérés akkor megverné a kigyúrt alakot ha az szimplán csak izmos de bunyózni nem tud. Ha komolyabb balhé akkor ha nincs szemtanu meg is öli ha meg van csak megveri aztán utólag kapják el.
nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!