Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen a testépítés megítélése...

Milyen a testépítés megítélése Magyarországon?

Figyelt kérdés

Mi az átlag magyar megítélése a kondiról, gyúrásról, vagy szebben a testépítésről?


Az én tapasztalatom, hogy sokan lenézik ezt az egészet. Izomagyak, akiknek bizonyára a gyúrás az életük, tanulni sosem tanultak, max az érettségiig jutottak. Mindegyik koxol, felesleges es egészségtelen táplálékkiegészítőket szednek, meg amúgy is unalmas sport, és minek csinálja, ha pl egy baleset miatt 3 hónap kihagyás után úgy is eltűnik róla minden izom.


Én ilyen gondolatokkal találkoztam más hobbi sportot űző és nem űző emberektől. Ti hogy látjátok, milyen a megítélése?



nov. 22. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Átlagos
Rossz
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A "testépítők" egy része azért meg is dolgozott a rossz véleményekért.
nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető az előítélet, minden embernek megvan rá az oka, hogy úgy állítsa be a legtöbb gyúróst, ahogy.


Mondom ezt úgy, hogy én is edzek és imádom ezt csinálni.

nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nem tesz jót a megítélésnek, hogy más sportággal ellentétben a testépítésnél a hobbisták közül is sokan koxolnak. Meg az sem, hogy nagyon sok hobbi testépítő osztja az észt táplálkozási kérdésekben úgy, hogy eleve szénné egyszerűsített gyúrós weboldalakról szedi az infót, de okosabbnak érzi magát a dietetikusoknál.
nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
így van ahogy leírtad,de kit érdekel
nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Irigysegbol szidjak oket en azt latom. Attol meg, hogy vki edz napi 1-2 orat es nem a tv vagy gep elott tolti ezt az idot meg van ideje dolgozni, tanulni meg minden masra..
nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

5:

Tapasztalataim alapján pont nem a lusta emberek szidják a testépítőket, hanem gyakorlatilag minden más hobbi sportoló rossz véleménnyel van róluk, főleg azért mert a hobbi testépítők nagykn szeretik osztani az észt, mindent jobban tudnak a táplálkozásról és sportélettanról.

nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tapasztalom, hogy magát a hobbi "testépítést" vagy inkább csak hobbi kondizást lenéznék, hiszen sokan csak edzeni, fitten tartani járnak oda, nem azért hogy kigyúrják magukat. Akiket általában nem szívlelnek az emberek, azok a kokszos gyúrósok főleg, ha társul hozzá a sokukra jellemző páváskodás, beképzeltség, nagyhangúság, stb. #2 és #3-al maximálisan egyetértek. Én is átlag hobbi gyúrós vagyok, szeretem csinálni, de ennek ellenére sajnos nekem is azt kell mondanom, hogy a negatív vélemények jó része jogos és erről az a bizonyos kondis réteg tehet.
nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!