Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 ismétlészámnak van értelme?

20 ismétlészámnak van értelme?

Figyelt kérdés
nov. 29. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudok elképzelni olyan edzésprogramot se izomépítés, se erőnövelés szempontjából, amiben lenne értelme.
nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Továbbra sincs, és ha naponta megkérdezitek, akkor sincs.
nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én programoztam már egy-két ügyfelemnek 15-20 ismétléses sorozatot eseti jelleggel, de nem azért, mert hipertrófia vagy power tekintetében vártam ettől bármit is, hanem mert aki tényleg nagy munkasúlyokkal, magas intenzitással szokott edzeni, az tudja, hogy időnként rohadt jól esik deload jelleggel egy picit óvodás súlyokkal pumpálgatni, gyurmázgatni alacsony intenzitással. Egy pár hetes blokkban deload jelleggel működhetnek a 15-20 ismétléses szettek, egyébként valóban nem.
nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Max vadlira
nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vádlinál jó. Gépen néha elmegyek 15 körülig mert +5 kiló is sok tud lenni néhány gyakorlatnál.
nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
van
dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Azta..Ez aztán ...Mondd,nem fájdult meg az újjbegyed ennyi írástól?

Hogy?mikor?mire?kinek?

Amúgy vanis meg nemis.

dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 már kicsit sok
dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!