Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszet milyen gyakorlattal...

Bicepszet milyen gyakorlattal lehet edzeni ha porckorongsérved van?

Figyelt kérdés
scott pad csigás bicepszezéssel?

dec. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Elsősorban olyan gyakorlattal, amit az orvos/gyógytornász jóváhagy, másodsorban pedig gondolom olyan gyakorlattal, ahol a gerincedben nem jön létre kompenzáció, tehát ahol nem kell törzsből stabilizálni magad, mert meg van támasztva a könyököd és a felkarod. A scott pad jó megoldásnak tűnik, de fingunk nincs, nem vagyunk szakemberek, csak random gyúrósok.
dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem brutál nagy súlyokkal nyomod, akkor szerintem bármelyikkel.

De amúgy van fekvő és ülő bicepsz is, ha nagyon kéne.

dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attol is fugg milyen komoly, de allva egyenes rudat mindenkepp offold, sztem franciat is, max valtott karos egykezes, de inkabb ulve hattamlaval vagy scott
dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiszakadt 6 éve 1 honapig tappenz most már 6-6 hónapja tünetmentes és gyógytornáztam is.


A személyi edzők ilyeneket tudnak kezelni?

dec. 3. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A személyi edzők 99%-a nem. De az orvosok/gyógytornászok 99%-a igen.
dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. bicepszhúzás gépen, ahol a felkarod alá van támasztva. Vagy scott pad. Vagy bic. húzás ferdepadon egykezes súlyzókkal. Stb...
dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Edzőket felejtsd el ez ügyben.A húzódzkodást magad felé fordított tenyérrel 99%,hogy csinálhatod,az egy % miatt meg kérdezd meg a gyógytornászt,mert esetleg lehet valami olyan egyéni komplikációd,ami kizárja.
dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!