Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdőnek milyen gyakorlato...

Egy kezdőnek milyen gyakorlatokat ajánlanátok 2db egykezes súlyzóval teljes izom csoport edzésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2 hónapja kezdtem el edzeni az étkezésre kaloria bevitelre minden másra oda figyelek sokat kutakodok a témában van 2db egykezes kézi sulyzóm 5-20kgig állitható tegnap jöttek meg eddig saját testsulyal edzettem most vágnék bele a sulyzozásba

Youtubeon nézztem gyakorlatokat eddig viszont kíváncsi lennék ti mit ajánlanátok és mik azok amik valóban jól átmozgatják az izom csoportokat videókat és különböző oldalakat is szívesen fogadok az az minden segítséget tapasztalatot 19 éves srác vagyok köszi a segítséget a célom izom építés



dec. 16. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármelyik youtube videó megfelel erre a célra. Az a lényeg amit te is leírtál, hogy teljes test edzés legyen.

Nekem pl kyra pro az egyik kedvencem, johhny v-it is szeretem de nem tudom mennyire csinal edzotermen kivuli videokat. Gökler Kriszti szintén jó. Vagy dennis burkhsrdt illetve torma valentin

dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nézz utána az izom csoportoknak és részeiknek és annak alapján keres edzős videokat gyakorlatokat majd állítsd össze a saját edzés terved én is kezdő vagyok
dec. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!