Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokkal eddzek?

Milyen gyakorlatokkal eddzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ex úszó vagyok és elzsírosodtam. Ezért szálkásítani szeretnék. Az étrend már megvan tehát karólia deficitben leszek. Nem tudok túl sok mindent a testépítésről mert sosem jártam terembe. Van egy kézi súlyzóm vagyis egy pár. Tudnátok írni gyakorlatokat amihez nem kell trembe menni? Előre is köszönöm!

dec. 22. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzésnek akkor van értelme és eredménye, ha adott a hosszútávú progresszióhoz elegendő súlykészlet. Fix kézisúlyzókkal a lehetőségek hamar véget tudnak érni.
dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak súlyzós gyakorlatokra gondoltam. De köszönöm az információt!
dec. 22. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a saját testsúlyos edzés is érdekel, akkor keresgess YouTube-on videókat calisthenics és street workout témakörben, de azt tudd, hogy a saját testsúlyos edzést alapvetően nem izomépítésre találták ki.
dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából szálkásításhoz nekem nem kell az izom építés egyenlőre.
dec. 22. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálkásítás nincs izomtömeg nélkül. Majd idővel tisztában leszel a fogalmakkal.
dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek állítható súlyzók vagy fixek? Hány kilósak?
dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van izom tömegem mivel verseny úszó voltam. A súlyzók pedig állíthatóak.
dec. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!