Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek kiket kéne abszolú...

Szerintetek kiket kéne abszolút kukázni a testépítő videósok közül?

Figyelt kérdés

Szerintem az alábbiak.

-Kiss Jenő "Mester" akkora ostobaságokat mond hogy ki kéne bannolni az életből.

-Tari Ádám, kell többet mondjak?

-Drugs bunny, mindenki kedvenc bohóca.

Hogy lehet ezeknek az embereknek létjogosultsága?


dec. 25. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Tari Ádámot biztosan, mert ő csak a pénzre és hírnévre hajt.


Valentin Torma, sok videóját megnéztem, de nekem ne mesélje be senki, hogy ő tényleg naturál lenne. Biztos hogy szed valamit. Ettől eltekintve, nincsen vele bajom. Vannak hasznos videói, amik nem a testépítésről szólnak.

Ha valakinek nem tetszik egy Youtube csatorna, akkor ne nézze aszt többet.

dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem komám téged kéne kibannolni az életből! Majd ha csak fele olyan fizikumod lesz, mint Kiss Jenőnek, akkor szóld le! De nyílván te egy hatalmas szakértő vagy, aki meg tudja állapítani, hogy ostobaságokat beszél-e, vagy sem.🤦‍♀️
dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mintha a külsőnek bármi köze lenne a tudáshoz.
dec. 25. 01:19
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

#3

Hogyne lenne köze!

Szerinted, mikor valami 20 éves hurkapálca kiscsávó, vagy egy 40 plusszos hamburger reklám testű, elhízott pali magyaráz bármit a hatékony edzésről, az mennyire hiteles? Ne viccelődjünk már!

dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyilván jenő azért akkora mert úgy forgatja a rudat ahogy meg mert minél durrantabb annál több tápanyagot szív fel az izom és ezért vegyük meg az adott terméket. :DDD Nem is az embertelen mennyiségű koksztól.
dec. 25. 01:38
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A videósok nagy része szed valamit, hogy úgy nézzen ki ahogyan. Őket teljesen elítélem, és nem azért amiért beszedi aszt a sok szart, ha nem megpróbálja elhitetni a nézőivel, hogy Ő naturál!

A versenyeken a résztvevők mindegyike szed valamit, hogy úgy nézzen ki mint egy hegyomlás. Undoritó, ez nem testépítés!!!

Éppen ezért a testépítésnek ezt a formáját, én nem tekintem sportágnak!

De hogy a kérdésre is válaszoljak, így mindenkit törölnék, mert ez csak a szteroidokról szól!

dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A testépítés a természetellenes méretekről is szól, amit Tari Ádi csinál nem testépítés.
dec. 25. 02:00
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
😮😮😮
dec. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem senkinek.

Jó ez a Tari Ádám is, minél több hülyét átver. Mindenkinek sablon étrend, edzésterv, a sok hülye meg elhiszi. Tudásban le van maradva, mint a legtöbb oldschool testépítő idehaza (igen, Kiss Jenő is).

Érdemes lenne haladni a korral és be kellene fogadni új dolgokat, nem csak az anabolikus kapu és bcaa fontosságát tolni.


4#

20 éves vagyok, 80kg, nem vagyok száraz, mégis tudásban egy átlag hobbista, aki komolyan veszi a sportot többet tud, mint akik 20 éve edzenek. Le lehet pontozni, de ez így van.

dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene kép? Miért csak az hiteles, aki rom száraz 120kgos testépítő? Miért ne érthetne hozzá egy hobbista sportoló? Pont ezt a mentalitást kellene levetkőzni.


Menjél inkább és igyad remegő kézzel edzés után a bcaadat :D

dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!