Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most milyen jellegű sérülés...

Ez most milyen jellegű sérülés lehet?

Figyelt kérdés

Előző edzésen (csütörtökön) volt fekvenyomás, húzódzkodás, és tolódzkodás viszont a tolódzkodást már akkor sem tudtam megcsinálni mert ahogy megpróbáltam belenyilallt a fájdalom a bal oldalamba

A mellbimbómtól oldalra kb 5-7 centire.


Így ezt a gyakorlatot kihagytam és csak a másik kettőt csináltam.

Gondoltam hogy a legközelebbi edzésre majd elmúlik..


Ma lett volna ezekkel a gyakorlatokkal a következő edzés. A fekvenyomással kezdtem és abból még megtudtam csinálni egy sorozatot, utána jött volna a húzódzkodás, de az már nem ment mert ismét belenyilallt az oldalamba (pedig ezt múltkor még gond nélkül meg tudtam csinálni) a tolódzkodást már meg sem próbáltam.


Gondoltam akkor csak csinálom a fekvenyomást, de mikor újra próbáltam már abból sem tudtam egy ismétlést sem megcsinálni, úgyhogy teljesen felfüggesztettem az edzést.


Viszont utána tűnt fel hogy még köhögni sem tudok, mert akkor is borzasztóan nyilall az oldalam, és emelett még a mélyebb lélegzetvétel is fáj...


Ez most mi a franc??


Kitapintottam hogy mi van ott, de ott csak a bordáim vannak..

Megütni biztos hogy nem ütöttem meg!


jan. 14. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudjuk, nem vagyunk orvosok/gyógytornászok. Fordulj szakemberhez
jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap gondoltam hogy megyek orvoshoz, csak gondoltam hogy addig is hátha valami ötlet, esetleg másnak is volt hasonló vagy valami.
jan. 14. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. Én hónapokig halogattam a sérülésem, azóta a bal lábam nem tolerál semmilyen guggoló mozdulatot, csak ha megvan emelve az egész talpam kb 30° fokban.


Sérülés = orvos, minél hamarabb

jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen nem a mellizmod az, hanem a borda a mellbimbód vonalában oldalt, akkor az a fűrészizmod lehet.

Lehet "megpattant" mert túlságosan megterhelő volt a gyakorlat neki.


Ez kb olyan mint amikor életemben először vettem be az edzésembe a húzóckodást, aztán akkor szembesültem a brachialis izmom létezésével. Azt hittem ínhüvelygyulladást kaptam. 😅


Menj dokihoz, pihenj egy hetet vagy amennyit előírnak, aztán óvatosabban terheld magad és vedd figyelembe, hogy nem csak az az izom vesz részt a gyakorlat végrehajtásában, amire végzed.

jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!