Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hardgainer típusú embernek 30...

Hardgainer típusú embernek 30 felett milyen tömegnövelőt javasoltok?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, 187cm 75kg, szóval nagyon vékony. Napi 5x étkezek rendesen de az istenért nem jön fel semmi. Hozzáteszem napi 10 óra könnyűfizikai munkát végzek. Az ismerkedéseim nagyrésze azért fullad be, mert vékony vagyok a nők nem érzik fizikailag biztonságban magukat mellettem, hiába vagyok magabiztos, erejés. Szeretnék izmosabb, vaskosabb lenne, kb. 90-95kg-ra felmenni ennyi elég.

Mit szedjek?


jan. 17. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem nő a tömeged, mert nem vagy tartós kalóriatöbbletben. Hiába veszel tömegnövelőt, kidobott pénz, ha nem vagy étrendileg kalóriatöbbletben. Ismerkedj meg a kalóriaszámolás fogalmával, legyél moderált többletben (maximum 200 kalóriás szufficit), mellette legyen egy progresszív edzésterved, ezt csinál konzisztensen pár évig, és jól fogsz kinézni. Ha az előbbi fogalmak ismeretlenek számodra, akkor min vagy meglepődve? Nézd meg ezt a videót, különben nem sok esélyed lesz:

https://www.youtube.com/watch?v=U6dE3D7TqA4

jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

nem létezik a valóságba hard gainerség. ez egy hülyeség


nem számolod a kaloriákat és nem vagy tartósan töbletbe. ennyi a bajod


mivel a kajával ennyire nem vagy képbe ezért az edzéspgrogramod se lehet túl jó

jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én vékonyként is tudtam csajozni. Ha szerinted emiatt nem tudsz zsákolni, akkor veszett fejsze nyele. Az meg pláne nem fog bejönni a lányoknak, ha behízol 95 kilóra.

Egyébként amíg tényleg nem tudsz semmit a sporttáplálkozásról, a kalóriaegyensúlyról, vagy a progresszív túlterhelésről, addig értelmetlen tömegnövelőn, vagy bármilyen tápkiegészítőn gondolkodnod.

jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező először is a tömegnövelő nem egy mágikus valami, gyakorlatilag tele van cseszve cukorral és ennyi.

Nem az étkezések száma a lényeg hanem hogy mennyit eszel. Ha elkezded számolni a kalóriáidat akkor gyorsan látni fogod hogy szimplán nem eszel eleget.


Ez a csajozós dolog bocsi de hülyeség, nem ezen múlik a dolog. Nem attól lesz barátnőd hogy kétajtós szekrény vagy, sőt sokan a vékonyabb férfiakat preferálják.


95 kg 187 cm re nagyon sok és kb azt jelentené hogy elhíztál, hacsak nem edzel jól 5+ éve.

jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elutasításaim kb.80%-a a testalkatom miatt kaptam. Ezek kimondott szavak, konkrétan megmondták, h túl vékony vagyok, szval nem légbőlkapott dolog.

A többit köszönöm.

jan. 17. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny most a kcal beviteled egy nap?
jan. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!