Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld Jumbot hogyan érdemes...

Zöld Jumbot hogyan érdemes adagolni kezdő hardgainernek?

Figyelt kérdés

Pihenő napokon is szedjem?

Ha igen milyen adagot?

Edzés előtt vagy után érdemes elfogyasztani?

Persze rendes étrend mellett.



2021. jan. 3. 04:19
 1/8 MadSeal ***** válasza:
51%
Akkor iszod, amikor akarod, de ha picit ki akarod használni azt a rakás egyszerű cukrot ami benne van, mehet edzés előtt fél órával. De ha nem éreznéd jól magad tőle edzés közben, akkor máskor.
2021. jan. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalabb ne a zoldet.. full cukor. Ott a hardcore. Am en kaja utan ittam meg egybol. Mikor mar nem ment le kaja. Ha kaja helyett eszed ugyanott vagy.
2021. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp jumbot akarod, akkor legalább a professionalt vagy a hardcore-t ne ezt a cukorkupacot.
2021. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy a Prof meg a Hardcore az sokkal minőségibb, mint a sima zöld, de miért mindenki a cukrot hozza fel indoknak, hogy "a zöld az szar"?

Sima zöldben 144g szénhidrátból 59g a cukor (41%)

Profban 78g szénhidrátból 45g a cukor (57%)

Egyedül a Hardcore-ban van sokkal (19%).


Szóval csak azért ajánlani egy Profot, mert a zöld tele van cukorral, nettó baromság.

Forrás:

[link]

[link]

2021. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt forrás alapján akkor látni az összetételnél, hogy egy adagban mennyi fehérje és szénhidrát van. Még a prof.ban 55g fehérje és 78g szénhidrát van, addig a zöldben 50g fehérje és 144g szénhidrát egy adagban. Tehát arányaiban véve a zöld elég gyenge öszzetételű, és felmerül a kérdés, hogy biztos szükség van ennyi szénhidrátra edzés után?


De ettől eltekintve, elég csak a kilós árát pl. a profnak megnézni, ami ennél 4300 ft/kg, amiért már minőségi tejsavó fehérjét lehet kapni.


Én edzés után iszok ilyet dupla adaggal, és van benne 40g fehérje és 20g szénhidrát, és ha rendben a kaja, akkor ez bőven elég.

[link]

2021. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért is írtam, hogy a Prof az minőségibb, mint a zöld, ezzel egyet is értek. De mint láthatod, a Profban jóval több a cukor.

Magával a ténnyel, hogy valaki megpróbálja lebeszélni a kérdezőt a zöldről, ez oké, de az érvelés, miszerint a zöld tele van cukorral, már nem állja meg a helyét.

2021. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy, csak bezsírosodsz tőle, amúgy full pénzkidobás. Nehogy már azt hidd hogy akik reklámozzák azért néznek ki úgy ahogy mert ilyen vackokkal tömik magukat
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem tudsz nőni, keveset kajálsz/pihensz. Ennyi
2021. jan. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!