Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bicepszem fejlődhet attól...

A bicepszem fejlődhet attól is, ha csak húzódzkodok (chin up variációban), de nem végzek külön bicepsz gyakorlatot?

Figyelt kérdés

jan. 20. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődhet, de közel sem egyenértékű azzal, mintha külön bicepszeznél.
jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem attól fejlődött a legjobban, de ha már 12-15 ismétlés megy, akkor kell plusz súly magadra, vagy marad a súlyzó.
jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy izom fejlődési potenciálját ki akarod maxolni, akkor mindig kell rá izolációs gyakorlatot is végezni. Lehet valakinek jó bicepsze pusztán húzódzkodástól, ahogy lehet valakinek jó tricepsze pusztán fekvenyomástól, de még jobb lenne az illető bicepsze/tricepsze, ha izolációs gyakorlatot is végezne rájuk. Valakinek sokkal, valakinek nem sokkal, de jobb lenne. Sokan hangoztatják, hogy az összetett gyakorlatok bőven elegendők, attól tökéletesen fejlődik minden izomcsoport, izolálni időpocsékolás (pár éve én is ezt hangoztattam ezen az oldalon, de mára máshogy látom), de mind a tanulmányok, mind a tapasztalatok azt mutatják, hogy egy izom fejlődését akkor tudod csúcsra járatni, ha izolálod is. Lehet nagyon jó fizikumod pusztán összetett gyakorlatoktól, de ha izolációs gyakorlatokat is végeznél, akkor még jobb lenne.
jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!