Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tricepsznyújtás fej fölött...

A tricepsznyújtás fej fölött rúddal jó gyakorlat tricepszre? Ha ez lenne a fő tricepsz gyakorlatom?

Figyelt kérdés

[link]


Én még soha senkit nem láttam a teremben, hogy fej fölötti tricepsznyújtást végezne rúddal. Leginkább homlokraengedést meg csigás letolást szoktak végezni. De én nem használok gépeket, a letolás kiesik.



jan. 20. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél optimálisabb és izületbarátabb, anatómiabarátabb gyakorlatok tricepszre. A videón látható csávó ráadásul eléggé lendületből végzi, ami nem követendő példa. Ha a gépek/csigák valami okosság miatt tiltólistán vannak nálad, akkor a homlokraengedés (koponyatörés) sokkal jobb választás.
jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ritkán, de láttam már ilyet, hogy valaki ezt csinálná, persze lendítés nélkül, általában francia rúddal végzik. Tricepsz szempontjából nem rossz, viszont nem túl izületbarát, én ezt kihagynám.
jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neha szoktam franciaval, de inkabb homlokra engedek+csiga
jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Konstantin az új videójában azt mondja, hogy a fej fölötti tricepsznyújtás a legjobb gyakorlat tricepszre.

https://www.youtube.com/watch?v=igdK4PusZyI

jan. 27. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek kerdezted? Am nemtudom ki ez, de nem tul hiteles a formaja..
jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még napokkal azelőtt írtam ki a kérdést, hogy kijött volna a videó. Azt hittem, hogy ismeritek, mert itt is főleg az ő elveit hangoztatják
jan. 30. 00:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Konstantin egy megélhetési bohóc.
jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!