Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a kedvenc magas protein...

Mi a kedvenc magas protein tartalmu ételetek ? Mi az amit szívesen be nyomtok egy durva edzes után?

Figyelt kérdés

Nekem a túróval töltött csirke mell sajtosan, mellé Bulgur és babsaláta, paradicsommal.

És egy frissítő banán Shake mellé jégkockácval.



jan. 22. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rio Mare halkonzerv

Tükörtojás paradicsommal

jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármit megeszek, amiben sok fehérje van.

A halat nem szeretem annyira, sőt, kifejezetten utálom, de ha választani kellene egy hal + rizs/krumpli és egy olyan étel között, amit szeretek, de nincs sok fehérje benne, akkor gondolkodás nélkül az előbbit választom.

jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Chilis bab: bab, kukorica, paprika, paradicsom, hagyma, rengeteg fűszer és rengeteg marha.
jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Tükörtojás, rá a serpenyőben hagyma, sajt, erre egy tortilla, megfordítom, teszek még bele zöldséget és összetekerem.
jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtos turokrem
jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Kifli jéggel
jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Örök klassikus körömpörkölt nokedlivel és vékonyra vágott savanyú uborka.
jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Hagymás csirkemáj tarhonyával.
jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%
Semmi extra, igazából 1 adag fehérjét kikeverek egy kicsi vízzel, és ráöntöm a kész zabpehelyre, amit utána Áfonyával koronázok meg, és pár kocka étcsokival.
jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KissFranci ***** válasza:
Nekem a hazaúton egy protein shake, a Bodyselectől a sós karamellás íz a kedvencem, de sokat váltogatom az ízeket, hogy ne unjam meg. Aztán egy jó kis csikre rizs, ha hazaértem.
febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!