Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálhattam rosszul,...

Mit csinálhattam rosszul, hogy megfájdult a derekam, és kicsit a hátam közepe?

Figyelt kérdés

Szóval ma karra edzettem, és az edzés végén már éreztem, hogy fáj a hátam/derekam.


Én arra törekszem, hogy nem jól "billentettem" a derekamat vagy a fenekemet (talán így jobban értitek mire gondolok).


Amit ma csináltam: húzódzkodás, gépen. Csigás letolás rúddal. Döntött pados bicepsz. Végül keretben szűk fekvenyomás.


Igazából mindegyik okozhatja talán, kérlek adjatok pár tippet, hogy hogyan lenne érdemes ezeket csinálnom, és mire figyeljek oda.


Előre is köszönöm!



jan. 26. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy mondjuk el neked látatanban négy különböző gyakorlat tankönyvi kivitelezési technikáját kommentben? Igazából nincs is ilyen. Egy csigás letolást vagy egy döntött pados bicepszezést akkor tudsz rosszul csinálni, ha végtagok nélkül születtél, egyébként nem. Ha egy intenzív edzés után itt-ott fájdogál egy picit valamid, az természetes. Ilyen a sport. A gond akkor van, ha a fájdalom nem szűnik meg egy-másfél hét után, ne adja isten még fokozódik is. Ilyenkor menj el orvoshoz vagy gyógytornászhoz, de amúgy ne gondold túl.
jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!