Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lemegyek egy edzőterembe,...

Ha lemegyek egy edzőterembe, ottan meg fogják nekem mondani hogy mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Én nem akarok súlyzókat használni, azt otthonra is be tudod szerezni, meg az 1-2 százezer forintos fekvenyomó padot is, meg egyéb padokat is… Én az ilyen 1.5-3 milliós gépeket akarom használni kizárólag, mert ahhoz nem férek hozzá másképpen.


De még nem voltam edzőterembe soha, előfordulhat hogy odajön valami személyi edző vagy tulaj és meg akarja mondani hogy mit használhatok?



2023. febr. 18. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ottan igen.
2023. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél proli, vedd meg azokat a milliós gépeket is.
2023. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem fog hozzádszólni, ne aggódj.
2023. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek elképesztő baromállat módon képesek edzeni az ilyen gépeken és én még nem láttam, hogy valaki rájuk szólt volna.
2023. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Amíg ki nem nyitod a szádat és ki nem esik rajta a kapa, addig nem fognak szólni.
2023. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!